"Це може бути авантюра з боку ватажка "ДНР" Олександра Захарченко, якому хочеться повоювати і продемонструвати перед Новим роком бойові успіхи, традиційна спроба натиснути на Україну, залякати війною - такі психологічні атаки відбуваються із завидною частотою (останній приклад - серпень 2016 року, так званий кримський інцидент). Ще одне потенційне пояснення загострення - банальне бажання зіпсувати українцям свята", - припускає Фесенко. Він вважає, що загострення на Світлодарськ дузі НЕ буде масштабним.
"Поки президент РФ Володимир Путін чекає появи нових керівників США і Франції, він, швидше за все, не піде на серйозні загострення. З раціональної точки зору, йому не варто було б починати нові масштабні бойові дії, особливо з огляду на той факт, що зараз активно обговорюється можливе зняття або пом'якшення санкцій проти Росії. Чергове загострення може зірвати переговорний процес з новими західними лідерами", - заявив політолог.
У той же час, за словами експерта, є ризик, що російський лідер вважає себе "тотальним переможцем". "На виборах президента США переміг Дональд Трамп, у Франції теж може перемогти його людина, і в Сирії ситуація складається на користь Кремля. Це може підштовхнути Путіна до нових авантюр", - уклав Фесенко.
Ситуація на Світлодарськ дузі поблизу Дебальцеве Донецької області загострилася 18 грудня 2016 року. "Противник здійснив спробу захопити два опорних пункти в районі населеного пункту Луганське. Підрозділи Збройних сил України взяли бій, під час якого перехопили ініціативу, завдали противнику втрати і змусили його відступити", - повідомив начальник Оперативного об'єднаного штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирскій .
За даними Генштабу, 18 грудня в районі Дебальцево загинули п'ять українських військовослужбовців, 16 отримали поранення, травми або контузії. 19 грудня, за даними Міноборони на Світлодарськ дузі дев'ять бійців були поранені, вісім - контужені, один загиблий.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...