"Сидіти в Мухоср*нську по коліна в гі*ні та пишатися величчю": Боєць АТО нагадав, чим українці відрізняються від росіян

У росіян почуття гордості викликає страх решти світу перед непередбачуваністю господарів Кремля.
Росіяни люблять пишатися "величчю". Ілюстрація: ЖЖ.

Більшість українців, на відміну від росіян, у своєму індивідуалізмі близькі до звичайних європейців, які не потребують усвідомлення величі своєї країни. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив ветеран АТО, поет Гліб Бабич, передають Патріоти України.

"Ви візьміть радянські або російські анекдоти про хохлів. Там лежить все. Так, вони вважають нас індивідуалістами, "хата з краю". Ну, це перекручене розуміння менталітету українців. Люди, які поважають себе як особистість, поважають свою власність, свою сім'ю, і за це, грубо кажучи, порвуть, які не лізуть у зайве, яким не треба усвідомлення своєї глобальної величини і загрози іншим. Це ось такі заможні, трохи безбашенні європейські бюргери в майбутньому. Це нормально", - наголосив Бабич.

За його словами, у росіян, навпаки, почуття гордості викликає страх решти світу перед непередбачуваністю господарів Кремля. "Сидіти в Мухоср*нську по коліна в лайні з двома пляшками горілки всередині і упускати сльозу про велич своєї країни - це смішно для всіх, крім тих, у кого дві пляшки всередині", - уклав ветеран АТО.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...