"Це я ще дуже толерантно висловився": Москаль розповів, за що він офіційно послав активіста до психіатра (документ)

Чоловік вимагав перейменувати проспект Свободи у рамках декомунізації.
Геннадій Москаль. Фото: Укрінформ.

Очільник Закарпаття послав до психіатра ужгородця, який пропонував перейменувати проспект в Ужгороді. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Закарпатський інформатор".

Геннадій Москаль надав свій коментар щодо відповіді, яку він надіслав активісту, який пропонував перейменувати проспекст Свободи в Ужгороді на проспект Міклоша Горті. "Трохи не розумію ажіотажу з моєю відповіддю одному набридливому "активісту", який вимагає перейменувати проспект Свободи в Ужгороді на проспект Міклоша Горті (союзник Гітлера, регент Угорщини, котрий у березні 1939 році окупував Карпатську Україну).

Для ясності спочатку даю його звернення, а потім мою відповідь. І що не так? Яким ще чином можна відповісти на цю маячню? Треба, щоб хоч хтось вказав людині конкретне місце, де йому роз'яснять тонкощі декомунізації. Це я ще дуже толерантно вказав!", - зауважив Москаль.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...