"Це я ще дуже толерантно висловився": Москаль розповів, за що він офіційно послав активіста до психіатра (документ)

Чоловік вимагав перейменувати проспект Свободи у рамках декомунізації.
Геннадій Москаль. Фото: Укрінформ.

Очільник Закарпаття послав до психіатра ужгородця, який пропонував перейменувати проспект в Ужгороді. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Закарпатський інформатор".

Геннадій Москаль надав свій коментар щодо відповіді, яку він надіслав активісту, який пропонував перейменувати проспекст Свободи в Ужгороді на проспект Міклоша Горті. "Трохи не розумію ажіотажу з моєю відповіддю одному набридливому "активісту", який вимагає перейменувати проспект Свободи в Ужгороді на проспект Міклоша Горті (союзник Гітлера, регент Угорщини, котрий у березні 1939 році окупував Карпатську Україну).

Для ясності спочатку даю його звернення, а потім мою відповідь. І що не так? Яким ще чином можна відповісти на цю маячню? Треба, щоб хоч хтось вказав людині конкретне місце, де йому роз'яснять тонкощі декомунізації. Це я ще дуже толерантно вказав!", - зауважив Москаль.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т