"Цвинтар спеціального режиму": Росіяни в шоці від нового абсурдного закону

На кладовищах будуть заборонені поховання у вже існуючі могили родичів, але буде можливим поховання за плату в “сімейні (родинні) місця поховання”.

Російське кладовище. Фото: ЖЖ.

Росія знову порадувала своїх громадян новим абсурдним законом. Російське міністерство будівництва і ЖКГ висунули пропозицію щодо введення “спеціального режиму на кладовищах”, заборонивши поховання в могили родичів. Про це повідомляє Знай.ua, передають Патріоти України.

Міністерство запропонувало ввести поняття, яке можна застосувати до будь-якого російського кладовища – “цвинтарі спеціального режиму використання”. У подібних місцях будуть заборонені поховання у вже існуючі могили родичів, але можливе тільки поховання за плату в “сімейні (родинні) місця поховання” або особам, які мають певні заслуги.

“Громадянам РФ можуть надаватися на платній основі ділянки на кладовищах для створення сімейних (родових) місць поховань”, – йдеться у відповідних поправки в російський закон “Про похоронну справу”.

У Росії ініціатива уряду викликала бурхливі обговорення. У соцмережах нововведення охрестили “похоронною іпотекою”: “Мінбуд РФ має намір заборонити поховання в могили родичів. Пропонується купувати ділянки на кладовищах для створення сімейних місць поховань. Господи, прижиттєва похоронна іпотека – це ж золоте дно!”, “У кого грошей немає, будуть екскаватором скидати в загальні могили”, ” Ти як помер? Іпотеку за поховання не виплатив. А ти? А я виплатив”, – прокоментували користувачі.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...