Тільки 24 серпня під пилку пішло майже 30 дерев. Більшість із них росли 50-100 років. Люди заявляють: будуть відстоювати ліс силою, бо звернення до міської влади та міліції не дають результату.
Величезні паркани з'являються на місці дерев. Люди пробували завадити, але кілька тижнів тому, поки вони були на роботі, паркан все ж таки звели.
"Олександр Васильович пам'ятає як ці дерева садив його батько. Події на День Незалежності, коли за парканом зрубали 30 сосен називає вбивством. Місцевий житель Олександр Сумцов ділиться: "Всі думали, що тут буде парк, лавочки, фонтанчики, ігрові майданчики". Не допоміг і виклик міліції. Приїхали, зафіксували, та спорудження маєтку триває.
За ліс, люди борються і ще з одного приводу - поруч завод із перероблення пластмаси. Саме дерева стримують проходження шкідливих парів звідти. Низка звернень, кілька десятків підписів, не викликали в місцевої влади жодної реакції - міський голова Бучі, як виявилося, взагалі не знає "що десь, щось рубають". Він порадив звернутися в містобудівну інспекцію. Там пояснили: ліс - це не ліс, а зелені насадження, які розділили між інвалідами", - йдеться у сюжеті каналу.
Власники, однак, не зважаючи на фізичний стан, активно продають ділянки: 5 тисяч доларів за сотку. "Все решта – д*рьмо, г*вно. Ось цю сосну – нах*р, цю теж нах*р, їй років 120. Три, чотири, п'ять років – нах*р!", - кажуть журналістам будівельники.
Поліція стверджує: справу порушено. Подання на прокуратуру, яке готують мешканці Бучі, - не потрібне, бо бездіяльності немає.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...