На семінарі компанії Boeing представлений досить цікавий плакат, на який звернули увагу користувачі Twitter, в тому числі авіаційні фахівці, зазначають Патріоти України. Нова модифікація знаменитого стратегічного бомбардувальника буде помітно відрізнятися від нині експлуатується B-52H.
Так, літак отримає дуже великі паливні баки, розташовані у законцівках крил. Мабуть, за рахунок цього розробники хочуть збільшити і без того солідний ресурс польоту крилатої машини. Зараз бойовий радіус B-52H становить 7200 км. За цим показником літак перевершує два інших стратегічних бомбардувальників США - B-1B і B-2, а також російський Ту-95МС.
Інше нововведення не настільки очевидне. Судячи з усього, розробники мають намір забезпечити своє дітище новими засобами радіоелектронної боротьби, що підвищить живучість літака. Також впадає в очі кілька змін передньої частини. Не виключено, що Boeing спробує знизити ефективну площу розсіювання (ЕПР), щоб зробити літак менш помітним. Рівня повноцінних «невидимок», втім, B-52 не досягне ніколи.
Проте, згідно з наявними планами, стратегічний бомбардувальник буде вірою і правдою служити ВПС США до 2040 року. C урахуванням того, що експлуатувати його почали в 1955-му, до столітнього ювілею залишиться недалеко. «Почесний» вік не заважає використовувати практично весь наявний у США арсенал керованого озброєння класу «повітря-поверхня». Крім цього, B-52 - єдиний американський «стратег», здатний застосовувати ядерну зброю. На внутрішніх і зовнішніх підтримувачах літак може нести до 20 крилатих ракет з ядерною бойовою частиною. Таким чином, по бойовій потужності він вигідно відрізняється від інших стратегічні бомбардувальники світу.
У майбутньому B-52 змінить принципово новий літак-«невидимка», схожий на B-2. Однак технологіям треба ще дещо «підрости».
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...