Український "розумний" дефібрилятор визнаний кращою медичною розробкою. Українські розробники представили свій проект в складі команди Ciklum на Хакатоні Cities Hakathon at Internet of Things World 2016. Українська розробка в сфері медицини визнана кращою в США, повідомляють Патріоти України з посиланням на PostRoll.
Відзначається, що апарат українських розробників дає голосові підказки лікаря під час застосування. Також він сповіщає найближчі клініки про те, що трапився нещасний випадок. Паралельно він передає точний час першого розряду, координати і кардіограму потерпілого - таким чином лікар найближчої швидкої допомоги може почати встановлювати діагноз ще в дорозі.
Дефібрилятор може задавати питання потерпілому, щоб лікар зміг зайнятися безпосередньо наданням допомоги. Варто відзначити, що прилад української розробки має невисоку ціну.
"Тут мова йде не просто про пристрій, що полегшує життя, - він допомагає його врятувати. Показово, що саме українська команда знову стала переможницею - це приклад того, що нам необхідно зосередитися на створенні продуктів, а не просто роботі на аутсорс", - прокоментував український інвестор Павло Куфтирьов.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...