Відмивання грошей: СБУ викрила шахрайський механізм привласнення коштів асоціацією перевізників (фото)

​Під час обшуків вилучено велику суму грошей, ювелірні вироби та зброю.

Знайдені під час обшуку гроші. Фото:прес-служба СБУ

У Києві СБУ і прокуратура викрили схему привласнення грошей керівниками однієї з найбільших асоціацій автоперевізників. Менеджмент асоціації регулярно "відмивав" гроші, отримані від вітчизняних перевізників як членські внески, оплату за проходження курсів та тренінгів. Про це повідомили в прес-службі СБУ, зазначають Патріоти України.

Керівники асоціації перераховували кошти страховій компанії за нібито надані послуги. Страховики через ряд фіктивних підприємств переводили їх у готівку та привласнювали разом з керівництвом асоціації. Протягом 2014-2016 років зловмисники привласнили понад 100 млн гривень учасників асоціації.

Також співробітники СБУ з'ясували, що посадові особи страхової компанії виводили гроші в Росію. Вони використовували нелегальний механізм "переуступки" прав страхування доставки вантажів афілійованої структурі з РФ.

Оперативники провели обшуки в офісах асоціації та страховиків, за місцем їх проживання і виявили 190 тис. доларів, понад 100 тис. швейцарських франків, майже 600 тис. гривень, більш ніж 28 тис. євро, велику кількість ювелірних виробів і незареєстровану зброю.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.