Вперше в Україні: На Полтавщині запровадять європейську систему сповільнення руху на дорогах (фото)

На відміну від поширених в Україні так званих "лежачих поліцейських" об'єкти Traffic calming measures не роблять негативного впливу на технічний стан автомобіля і не створюють незручностей для водія і пасажирів авто.

Фото:прес-служба автодоріг Полтавської області

У Службі автодоріг Полтавської області реалізують пілотний проект, який повинен зменшити кількість ДТП на автодорогах загального користування. Про це повідомляє прес-центр служби автомобільних доріг в Полтавській області, передають Патріоти України.

В рамках цього проекту у місті Лохвиця будується об'єкт, завдяки якому водії будуть змушені знизити швидкість автомобіля на в'їзді в населений пункт.

Нова конструкція - елемент спеціальної системи Traffic calming measures. Її активно використовують у Європі, США та Австралії. Основна мета будівництва таких елементів - зменшити швидкість, з якою рухаються автомобілі в населених пунктах. А це в свою чергу дозволить знизити рівень аварійності на дорогах.

Проїхати обмежувачі руху зі швидкістю понад 60 км / год неможливо. Але на відміну від поширених в Україні так званих "лежачих поліцейських" об'єкти Traffic calming measures не роблять негативного впливу на технічний стан автомобіля і не створюють незручностей для водія і пасажирів авто, - зазначає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Штучні обмеження швидкості будуються в рамках трирічної національної програми підвищення безпеки на дорогах "4Е" (Engineerin /Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта).

Дані об'єкти для зменшення швидкості руху авто у країнах Заходу мають такий вигляд:

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...