Результати досліджень дитячого поведінки, проведених різними групами вчених, опублікували журналісти з Science News, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Зокрема з'ясувалося, що шестимісячні немовлята легко можуть виявити відмінності між мордочками двох схожих мавп. Починаючи з 9-місячного віку і далі дитина ці відмінності побачити вже не здатна. Також, за даними дослідження, трьох- і чотиримісячні немовлята можуть помічати незначні зміни у освітленні кімнати, які дорослі розпізнати не можуть.
Ще однією "надздібностею" немовлят є їх навички в сприйнятті різних мов. Згідно з дослідженнями вчених з Університету Британської Колумбії, шести- і семимісячні немовлята з англомовних сімей могли сприймати нюанси мови хінді.
Приміром, вони могли розрізнити два схожі звуки "та", але які мають різне значення, яке визначається положенням язика в роті при вимові. Дорослий різниці вже не помічає.
І нарешті, у немовлят не змогли знайти те, що вчені називають "помилками сприйняття". Йдеться про відомі фізіологічні трюки, коли людина, особливим чином перехрестивши руки, не може точно сказати, до якої саме з його рук доторкнулися. Чотиримісячні немовлята, ясна річ, сказати теж не могли, проте їх реакція в ході експериментів повністю переконала вчених у тому, що сприйняття дітей абсолютно точне.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...