"Ввести на Закарпаття бойові підрозділи ЗСУ і почати бойове злагодження": Лідер ОУН пояснив, як вирішити конфлікт з Угорщиною

За словами політика, Будапешт втрутився у внутрішні справи України і перейшов червону лінію, призначивши так званого "уповноваженого з питань Закарпатської області".

Богдан Червак. Фото:АргументРішення влади Угорщини ввести посаду уповноваженого з питань Закарпатської області є замахом на територіальну цілісність України. Київ повинен на це жорстко відповісти. Про це в Facebook написав голова Організації українських націоналістів (ОУН), перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Богдан Червак, інформують Патріоти України.

"Уряд Угорщини, як на мене, перейшов червону лінію. Призначення "уповноваженого з питань Закарпатської області" - пряме втручання у внутрішні справи України, замах на територіальну цілісність. За це б'ють по зубах", - написав Червак.

На його думку, це результат того, що місцева влада більше прислухається до Будапешту, ніж до Києва. "Загравати в мовних питаннях? Не хотіли бачити угорських прапорів на адміністративних установах? Дочекалися хамства і зневаги до своєї країни", - додав він.

Як вважає Червак, ноти протесту, яку вручив МЗС України, вже мало. "Потрібні рішучі кроки, які б показали, що Україну треба поважати. Скажімо - ввести на територію Закарпаття бойові підрозділи ЗСУ і почати бойове злагодження.

Пред'явити Будапешту вимоги щодо моральної та матеріальної компенсації за злочини перед Карпатською Україною, які здійснили угорські окупанти в 1939 році", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що не вірить в реалістичність прагнень України стати членом ЄС і НАТО. В Україні вважають, що такі заяви збігаються з позицією країни-агресора.

Також МЗС України розкритикував уряд Угорщини за рішення створити посаду уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області та програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...