Жертви останнього дзвоника: Школярі Херсонщини після святкування опинились в лікарні

Не для усіх підлітків радісний спочатку день закінчився добре.
Останній дзвоник у Херсоні. Фото: Херсонська міська рада.

Довгоочікуване свято для деяких школярів завершилося плачевно, повідомляють Патріоти України із посиланням на kherson.net.ua.

Зокрема, 11-річний підліток з 46-ї школи після стрибка зламав собі передпліччя. Частина дітей, організм яких страждає від спекотної погоди, втрачала свідомість. Подібний інцидент стався і в ЗОШ №10 в Новій Каховці, де 10-річного хлопчика довелося госпіталізувати.

Каховські діти теж відзначилися. 13-річний підліток під час свята випив значну кількість спиртного і впав у стан коми. Медики госпіталізували підлітка в реанімацію, повідомляють представники територіального Центру екстреної медичної допомоги.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...