Знищення "ихтамнетов" в Дейр-ез-Зорі: О 22:00 росіяни почали просуватися під прикриттям танків і артилерії, снаряди розривалися в 400-500 м від позицій курдських комуністів та солдатів США, - генерал Хасан

У результаті контратаки американців були знищені близько 20% всіх російських штурмових сил, які діють в Сирії. Знищені вони були всього за кілька годин.

Ілюстрація:Народна правдаЗа різними даними в результаті американської контратаки в Дейр-ез-Зор були знищені від 200 до 600 голів російської солдатні. При цьому, як з'ясувалося, крім членів банди Вагнера, яких кришує колишній кухар Путіна Пригожин, покришили і т.зв. регулярні підрозділи російського спецназу, імовірно ВДВ. Про це пише Kavkazcenter, передають Патріоти України.

Також підтвердилися дані про причини нападу росіян на курдських комуністів. Банда Вагнера-Пригожина і т.зв. спецназ МО РФ намагалися «віджати нафтовий завод» у курдів (про це, зокрема, розповів один з членів угруповання Вагнера). Йдеться про нафтоносний район в 80 кілометрах від Дейр-ез-Зора, який раніше курдські комуністи і американці захопили у ІДІЛ. А ще раніше, ці родовища ІДІЛ захопила у Джабхат Нусра, яка в свою чергу відняла їх у режиму Асада.

Джерела повідомляють деякі подробиці кривавої м'ясорубки, в яку потрапили російські вояки. Якийсь курдський комуніст «генерал» Хасан, один з ватажків YPG, розповів, що в минулу середу ввечері розвідка доповіла про просування асадитів і росіян до штаб-квартири YPG, де також дислоковані т.зв. «Радники» зі складу американських спецвійськ.

За словами Хасана, о 21:30 в середу, приблизно за півгодини до початку наступу, він подзвонив російському офіцеру зв'язку в Дейр-ез-Зорі, з яким курди і американці підтримують контакт і закликав зупинити майбутню атаку.

"Ми сказали, що відбувається певний рух і що ми б не хотіли атакувати учасників цих дій. Вони (росіяни) не прийняли наші пропозиції, вони все заперечували і говорили, що нічого не відбувається", - сказав Хасан через перекладача.

Він розмовляв з декількома кореспондентами, які приїхали в цей район в четвер разом з американським генерал-майором Джеймсом Джаррардом, що здійснює контроль за діями американців в Сирії і в Іраку.

Американці також спробували запобігти зіткненню з росіянами. Як підкреслюється в зробленій в минулий четвер заяві Пентагону, "представники коаліції постійно підтримували контакт зі своїми російськими колегами до, під час і після наступу".

"Російські військові запевнили представників коаліції в тому, що вони не будуть атакувати розташовані поблизу коаліційні сили", - говорилося в цій заяві.

За словами Хасана, атака почалася близько 22:00, росіяни почали просуватися вперед під прикриттям залпів танкових і артилерійських знарядь, снаряди яких розривалися приблизно в 450 метрах від тих позицій, які займали курдські комуністи і американські солдати.

Перші штурмові підрозділи росіян просунулися до позицій курдів і американців, після чого американці відійшли, що росіяни розцінили як успіх і підключили до атаки ще один штурмовий батальйон.

У відповідь американці завдали несподіваний удар: спочатку високоточною артилерією системи HIMARS - (це мобільна ракетно-артилерійська система оперативно-тактичного призначення). Ракети цієї системи б'ють до 200 км. Можуть знищити в одному пострілі до 50 цілей високоточними боєприпасами.

За допомогою цієї системи були знищені російські артилерійські батареї прикриття, а американські безпілотники використовувалися лише для цілевказівки вогню.

Після знищення російської артилерії, а також оперативних порядків наступаючих банд Вагнера і т.зв. спецназу, було завдано удару по тилових підрозділах, яким була фактично знищена на марші друга батальйонно-тактична група

Паралельно система американської РЕБ, повністю придушила зв'язок у наступаючих і потім розгромлених російських банд. Повітря контролювалося літаками F22 Raptor, які не дали російським літакам наблизитися до місця кривавого розгрому.

За словами курдського «генерала» Хасана, в розпал цієї бійні йому подзвонив той самий російський офіцер зв'язку і попросив припинити на час бойові дії для того, щоб забрати вбитих і поранених.

Курдський командир був сильно здивований такою безсоромністю. Кілька годин тому цей офіцер запевняв, що ніякого наступу не буде і ось вже просить зупинити бійню, щоб забрати свої трупи.

"Більше ми росіянам не довіряємо", - сказав журналістам Хасан.

Приблизно через дві години бійні було знищено 80% всіх сил російського угруповання. Потім використовуючи літак АС130 і дві пари ударних вертольотів, американці, під прикриттям F22, остаточно «зачистили» район наступу противника.

Загальні втрати росіян склали до 90% всієї техніки і 70-80% живої сили. Американські військові вийшли з поєдинку без втрат. Вся операція тривала близько шести годин.

Коментатори пишуть, що те, що трапилося призвело в справжній шок російську військову банду "МО РФ" і Кремль. Російські ЗМІ грають у мовчанку. Втрати дійсно можуть перевищувати 600 голів російської солдатні.

Підтверджується інформація про те, що з боку росіян було дві батальйонно-тактичних групи. У першій на лінії зіткнення був вбито 217 найманців Вагнера. Друга група була розбита на марші, а це мінімум три роти солдатів. Таким чином цифра в більш ніж 600 знищених російських цілком виправдана і швидше за все правильна, якщо додати сюди і повне знищення групи артилерійської підтримки, а також оперативний штаб, який командував наступом.

За оцінками знайомих з ситуацією джерел, в результаті контратаки американців були знищені близько 20% всіх російських штурмових сил, які діють в Сирії. Знищені вони були всього за кілька годин.

Відомо також, що через добу на двох літаках у Росію було доставлено близько 150 поранених членів банди Вагнера і т.зв. спецназу ВДВ. Частина поранених булав затримана на території російських авіабаз в Сирії.

За оцінкою експертів, Росія швидше за все утримається в подальшому від спроб воювати з американцями в Сирії, тому що в разі конфлікту може втратити всі свої бази в Сирії впродовж декількох діб.

Хіти тижня. 10 000 головорізів готові виконати будь-який наказ: Сурков утворив у Росії "Союз добровольців Донбасу"

субота, 24 березень 2018, 22:20

В Росії члени "Союзу" користуються авторитетом, беззаперечною підтримкою влади та спецслужб, мають власний розкручений сайт. Контррозвідка СБУ надала матеріали про діяльність на території Росії "громадської організації", яка об’єднує кілька тисяч справ...

"150 років прожили. А гавань пережити не змогли": Під Алуштою окупанти знищили заповідні дерева (фото)

субота, 24 березень 2018, 21:59

За словами місцевих жителів, знищено біля 20 кипарисів. Стовбури пиляли бензопилами, а коріння вивертали ковшем екскаватора. В окупованому Криму під час будівництва спиляли 150-річні кипариси. Відповідні фотографії опубліковані на Twitter сторінці Roks...