Ізраїльська газета "Макор Рішон" (івр. - "Першоджерело") опублікувала сьогодні, 30 грудня, великий аналітичний матеріал журналіста Цвікі Кляйна про скандал між Україною і Ізраїлем через голосування України за антиізраїльську резолюцію ООН. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Апостроф".
Примітно, що на головній сторінці газети було розміщено анонс цієї публікації з фотографією прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і підзаголовком "Персона нон грата". У матеріалі Цвікі Кляйна цитується ізраїльський журналіст і експерт по Україні Шимон Бриман: "Прем'єр-міністр Гройсман став жертвою цього голосування, хоч він і намагався змінити позицію України".
У статті наголошується, що рішення про голосування за резолюцію проти Ізраїлю ухвалив президент Петро Порошенко після дзвінка віце-президента США Джо Байдена. Також у матеріалі згадана озвучена на цьому тижні ініціатива депутата Верховної Ради Олександра Фельдмана про перенесення посольства України в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму. Наголошується, що це рішення може привести до нормалізації відносин між країнами і зміцненню зв'язків з новою адміністрацією Білого дому. Варто зазначити, що про намір переведення посольства в Єрусалим озвучив майбутній президент США Дональд Трамп, який неодноразово виступав на підтримку Ізраїлю і засудив резолюцію ООН від 23 грудня.
Важливість рішення про перенесення посольства полягає в тому, що з 1949 року Ізраїль вважає Єрусалим своєю столицею. З того часу в Єрусалимі знаходиться парламент Ізраїлю і майже всі держоргани. При цьому Єрусалим своєю столицею вважає також Палестина. Більша частина світового співтовариства відноситься до Східного Єрусалиму як до окупованої території та визнає право Палестини на суверенітет в цьому місці.
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...