"Лунанаша": Росія планує політ на Місяць, коли США вже гулятимуть на Марсі

Польоти на Місяць росіян почнуться з 2031 року.

Росіяни висадились на Місяць. Ілюстрація: Твіттер.

Гендиректор російської ракетно-космічної корпорації "Енергія" Володимир Солнцев заявив, що початок польотів до Місяця намічається після 2025 року, а висадити першого росіянина на супутник Землі планується в 2031 році. Про це повідомляє "Новое Время" передають Патріоти України.

"Після 2025 року заплановано початок польотів до Місяця, початок звикання до цього супутника. 2026 рік - безпілотний обліт Місяця, в 2027 року ми запускаємо злітно-посадковий модуль на орбіту Місяця", - сказав він, уточнивши, що посадка модуля на поверхню Місяця буде здійснюватися в автоматичному режимі.

Далі за його словами, в 2029 році РФ відправить на орбіту Місяця безпілотний корабель.

"У 2030-х роках ми ставимо собі завдання здійснити пілотований політ на Місяць, в 2031 році - висадку на Місяць", - додав Солнцев.

Відомо, що для польотів на орбіту Землі в Росії створюється пілотований корабель "Федерація". Його льотний зразок планується виготовити в 2020 році і запустити в безпілотному режимі в 2021 році. Перший пілотований запуск намічений на кінець 2023 року. З 2025 року планується проводити один-два пуски на рік з РФ до Місяця.

Як відомо, глава Tesla Motors і SpaceX Ілон Маск заявив, що його компаніяпланує в 2024 року відправити пілотований корабель на Марс, а вже в 2025 - повноцінну місію на Червону планету.

Авіакатастрофа Іл-76 під Бєлгородом: В рештках тіл переданих росіянами Україні виявили ДНК майже 50 полонених

субота, 22 лютий 2025, 23:40

Україна отримала від російської сторони рештки тіл, які начебто перебували в літаку, який зазнав авіакатастрофи, але доказів того, що вони перебували саме там, немає. Підтверджено збіги ДНК останків майже 50 українських військовополонених із 62 тіл, пе...

Кажуть, що адміністрація Трампа "дірява": Союзники США остерігаються ділитися секретними даними з Вашингтоном, - Politicо

субота, 22 лютий 2025, 23:25

Союзники Сполучених Штатів, які регулярно обмінюються розвідданими з Америкою, шукають способи захисту секретної інформації від схильної до витоків адміністрації Дональда Трампа. Проте їхні можливості в цьому обмежені, передають Патріоти України. "Не м...