"Підступний" Сенат: У США заговорили про арешт активів Путіна

Сенатор Елізабет Уоррен також зазначила, що Америка і весь світ заслуговують знати, яким чином Володимир Путін "заробляє" гроші.

Сенат США готує Путіну неприємний сюрприз. Фото: Рейтерс.

У Сенаті США пройшло обговорення можливості введення нових санкцій проти Росії. Відео найяскравіших моментів виступу показав на своєму сайті телеканал "Дождь", передають Патріоти України.

Заступник голови американського Мінфіну Сігал Манделкер на зустрічі відзвітувала про обмеження, введені відносно Москви адміністрацією президента Дональда Трампа. "Ми включили багато юридичних осіб, пов'язаних з Росією, з 6 квітня. Це дуже активна програма. Я не можу розкривати наші плани, але ми дуже серйозно ставимося до нашої доповіді і будемо продовжувати інформувати вас про наші дії", - заявила Манделкер.

У свою чергу сенатор Шерод Браун заявив, що уряд США, президент і конгрес повинні прямо зараз послати сигнал Путіну і його оточенню, що їм пора зупинитися, інакше Росія заплатить дорогу ціну за свої дії. "Я думаю, що у Путіна є активи в США. Я думаю, що міністерство знає, де вони знаходяться. І, що б ми не робили в секретному або несекретному форматі, але я б хотів чесної дискусії про можливість арешту цих активів", - підкреслив сенатор Джон Нілі Кеннеді, запитавши як до цього поставляться у Мінфіні. На це Мандеклер відповіла, що вони це повністю підтримують.

У свою чергу, сенатор Елізабет Уоррен зазначила, що Америка і весь світ заслуговують знати, яким чином Путін заробляє гроші. "Ми повинні відстежити його гроші, виявити його активи, інакше корумповані особистості зможуть ігнорувати санкції", - зазначила Уоррен.

У Москві квіти з меморіалу Навальному рашисти під загрозою розправи віднімають та переносять до меморіалу Пригожину та "героїв СВО"

четвер, 29 лютий 2024, 2:35

У Москві прихильники ПВК Вагнер крадуть квіти, які росіян приносять до меморіалу російському опозиціонеру Олексію Навальному біля Луб'янки. Крім того, квіти переносять до меморіалу покійному главі ПВК Євгену Пригожину на Варварці. Про це пишуть росЗМІ....

Рашистські БТРи під час наступу на українські позиції на Донбасі синхронно підірвалися на мінах

четвер, 29 лютий 2024, 1:45

Дві бронемашини с десантом намагалися йти в наступ, але одночасно підірвалися на мінах. Тих, кому вдалося вижити, згодом знищили за допомогою дронів. Рота ударних БПЛА Strike Drones Company 47-ї окремої механізованої бригади у власному телеграм-каналі ...