Профілактика скрепозалежності: У Словаччині стався скандал після виступу спікера парламенту в Держдумі Росії

За словами політика, він намагається встановити діалог і проводити зустрічі з усіма представниками інших країн.

Спікер Національної ради Словаччині Андрій Данко. Фото:Європейська правда

Спікер Національної ради (парламенту) Словаччині Андрій Данко виступив перед комітетом з іноземних справ, де пояснював свою поїздку в Москву і виступ на засіданні Держдуми. Про це повідомляє SME.sk, зазначають Патріоти України.

Андрій Данко виступив у Держдумі 15 листопада де, зокрема, заявив, що "Росія є складовою частиною світової безпеки, подобається це комусь чи ні".

На зустрічі з комітетом у закордонних справах парламенту Словаччини Данко назвав свій виступ в Держдумі історичною подією.

"Я був здивований можливістю виступити. Я хотів донести основне повідомлення про те, що ЄС може стати мостом у питаннях, які розділяють Європу. Це також була можливість публічно подякувати за звільнення під час Другої світової війни", - зазначив спікер словацького парламенту.

За його словами, він як спікер парламенту намагається встановити діалог і проводити зустрічі з усіма представниками інших країн.

"Я відмовляюся звинувачувати народи на основі ідеології. Я відмовляюся звинувачувати Німеччину в нацизмі і Росію в комунізмі", - сказав Данко

У свою чергу, представники парламентського комітету підкреслили, що кожен політик має право висловлювати свої погляди, однак Андрій Данко говорить в Держдумі не від свого імені, а від імені всього парламенту Словаччини, на що у нього не було повноважень.

Також один з членів комітету звернув увагу, що РФ представляє собою ризик як для Словаччини, так і для НАТО в цілому.

"Я вважаю, що Росія є країною, яка, безсумнівно, є ризиком для Словаччини і Європи. Коли ми вступили в НАТО, російський маршал нехай це буде відомо, обіцяв націлити на нас ракети з ядерними боєголовками. Так що не треба нам прищеплювати любов до російської культури ", - підкреслив словацький парламентарій.

"Нехай цю жахливу мову вивчають тільки військові перекладачі": У Держдумі депутат родом з Черкащини закликав заборонити українську

понеділок, 29 травень 2023, 20:43

Голова комітету Держдуми з регіональної політики, "корінний" росіянин із прізвищем Діденко заявив, що "ніякої української мови бути не повинно", передають Патріоти України. "Це важлива фракційна позиція. Не повинно бути ні держави цієї (України. – Ред....

Опозиція дуже обурена: У Польщі розгорівся скандал через закон про розслідування російського впливу

понеділок, 29 травень 2023, 20:15

Президент Польщі Анджей Дуда підписав законопроект, який дозволить розслідувати діяльність державних чиновників в інтересах Росії, що могло завдати шкоди державним інтересам Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, зокрема, законом пе...