Рефат Чубаров розповів, як татари на міжнародному рівні допоможуть повернути Крим

Глава Меджлісу пояснив, що кримські татари, як корінний народ Криму, має право на самовизначення в межах Української держави, що передбачено міжнародними документами.

Рефат Чубаров. Фото: inforesist.org.

Фактор кримськотатарського народу стане найсильнішим аргументом України для повернення анексованого Росією Криму. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі "Шустер Live", передають Патріоти України.

"Я впевнений, Крим обов'язково повернеться. І це повернення буде проходити через такі форми, де сторони будуть шукати різні мотивації для того, щоб посилити свої позиції", - сказав він.

Чубаров наголосив, що Україна має найсильніші позиції. "Крім того, що це наша земля, знаходиться в межах нашої держави, і це визнано всім світом. У нас є ще один фактор - кримськотатарський", - зазначив він.

Глава Меджлісу пояснив, що кримські татари, як корінний народ Криму, має право на самовизначення в межах Української держави, що передбачено міжнародними документами. "Це буде головним фактором, який посилить всі інші. І Крим, таким чином, повинен повернутися", - заявив Чубаров. Він висловив думку, що оформлення політико-правового статусу Криму в складі України має відбуватися саме зараз.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...