Росія буде заходити на територію України з трьох сторін: вести прямий наступ, нагнітати ситуацію всередині країни і діяти через Захід. Таку думку висловив екс-нардеп Іван Заєць, пишуть Патріоти України з посиаланням на Новий регіон.
«Росія буде заходити на територію України з трьох сторін: вести прямий наступ, нагнітати ситуацію всередині країни і діяти через Захід. Політики все більше нагнітають ситуацію в країні, кажучи про необхідність революції. Цей шлях ніколи не вирішує проблем, а лише породжує нові. Всі, хто говорять про необхідність революції, працюють на п'яту колону.
Не треба нам нехтувати і західним фронтом. Нещодавно сейм Польщі прийняв постанову, в якій називає Волинську трагедію геноцидом поляків з боку націоналістичних українських організацій. Це хитрий документ. Він готує правову базу для майбутніх територіальних претензій до України. У поляків прокинувся «панський ген». Вони планують забрати назад землі, які раніше їм належали. У цьому документі кажуть про геноцид і над іншими національностями. Розраховують на підтримку урядів цих країн. Росіяни вже сказали, що готові визнати цю постанову», - сказав він.
«Щоб уникнути небезпек, закладених цією постановою, Верховна Рада повинна дати дзеркальну відповідь. Треба сказати, що і проти українців був геноцид з боку поляків», - додав він.
Колишній депутат також зазначив, що Україна довго не зможе пробачити росіянам війну, яку вони затіяли. «Не зробимо цього, поки з їхнього боку не буде всенародного покаяння», - сказав Заєць.
Варто зазначити, що не всі експерти і політологи дотримуються такої ж думки щодо необхідності дзеркальної відповіді України на визнання поляками Волинської трагедії геноцидом.
Зокрема, політолог Вадим Карасьов упевнений, що українським політикам потрібно припинити практику дзеркальних дій у відповідь. «Якщо давати політичні оцінки, то проект постанови Олега Мусія, яким він пропонує зробити 24 березня Днем пам'яті про українців - жертв геноциду, влаштованого Польщею в 1919-1951 роках, точно несвоєчасний. Він не наблизить нас ні до розуміння того, що називають «Волинською різаниною», ні до історичного компромісу з Польщею. А навпаки - тільки посилить непорозуміння. Більш того, це відкриє новий виток історичної війни з Польщею. Нам що, мало війни на Сході !? Цією довгою холодною і гарячою війни з РФ, яка не зрозуміло чим закінчиться і точно не скоро. Нам що, потрібен «другий фронт»? », - зазначив експерт.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: