Росія буде наступати з трьох сторін, - Іван Заєць

В Україні багато політиків грають на руку Кремлю і провокують нестабільність.

Екс-нардеп Іван Заєць. Фото: styknews.info.

Росія буде заходити на територію України з трьох сторін: вести прямий наступ, нагнітати ситуацію всередині країни і діяти через Захід. Таку думку висловив екс-нардеп Іван Заєць, пишуть Патріоти України з посиаланням на Новий регіон.

«Росія буде заходити на територію України з трьох сторін: вести прямий наступ, нагнітати ситуацію всередині країни і діяти через Захід. Політики все більше нагнітають ситуацію в країні, кажучи про необхідність революції. Цей шлях ніколи не вирішує проблем, а лише породжує нові. Всі, хто говорять про необхідність революції, працюють на п'яту колону.

Не треба нам нехтувати і західним фронтом. Нещодавно сейм Польщі прийняв постанову, в якій називає Волинську трагедію геноцидом поляків з боку націоналістичних українських організацій. Це хитрий документ. Він готує правову базу для майбутніх територіальних претензій до України. У поляків прокинувся «панський ген». Вони планують забрати назад землі, які раніше їм належали. У цьому документі кажуть про геноцид і над іншими національностями. Розраховують на підтримку урядів цих країн. Росіяни вже сказали, що готові визнати цю постанову», - сказав він.

«Щоб уникнути небезпек, закладених цією постановою, Верховна Рада повинна дати дзеркальну відповідь. Треба сказати, що і проти українців був геноцид з боку поляків», - додав він.

Колишній депутат також зазначив, що Україна довго не зможе пробачити росіянам війну, яку вони затіяли. «Не зробимо цього, поки з їхнього боку не буде всенародного покаяння», - сказав Заєць.

Варто зазначити, що не всі експерти і політологи дотримуються такої ж думки щодо необхідності дзеркальної відповіді України на визнання поляками Волинської трагедії геноцидом.

Зокрема, політолог Вадим Карасьов упевнений, що українським політикам потрібно припинити практику дзеркальних дій у відповідь. «Якщо давати політичні оцінки, то проект постанови Олега Мусія, яким він пропонує зробити 24 березня Днем пам'яті про українців - жертв геноциду, влаштованого Польщею в 1919-1951 роках, точно несвоєчасний. Він не наблизить нас ні до розуміння того, що називають «Волинською різаниною», ні до історичного компромісу з Польщею. А навпаки - тільки посилить непорозуміння. Більш того, це відкриє новий виток історичної війни з Польщею. Нам що, мало війни на Сході !? Цією довгою холодною і гарячою війни з РФ, яка не зрозуміло чим закінчиться і точно не скоро. Нам що, потрібен «другий фронт»? », - зазначив експерт.

Путін спонукав до нової програми "Зіркових війн": США готується до війни в навколоземному просторі – ЗМІ

середа, 29 травень 2024, 9:14

Таким чином на порядки більш технологічна Америка посилає сигнал Росії, а за одне і Китаю, що не допустить домінування ворожих збройних сил на орбіті Землі. На тлі інформації від розвідки про активний інтерес Росії до розробки протисупутникової зброї ...

"Іранський режим все більше залежить від РФ": Спадковий принц Ірану у вигнанні розповів про співпрацю Москви та Тегерана

середа, 29 травень 2024, 9:05

Спадковий принц Ірану Реза Пахлаві останні 45 років живе у вигнанні у США. Через революцію 1979 року, що усунула монархію і привела до влади релігійних лідерів, його родина не може повернутися додому. . Кореспондентка ТСН Ольга Кошеленко зустрілася і...