За ратифікацію Угоди у четвер, 23 лютого, проголосували 89 зі 150 депутатів нижньої палати палати, 55 проголосували проти. На відміну від інших питань порядку денного, голосування щодо українського питання відбувалося за особливою процедурою – кожен із депутатів мав відповісти, чи підтримує він ратифікацію, після чого відбувся підрахунок голосів, пише Європейська правда. Новину передають Патріоти України.
Голосування відбулося в останній можливий день – із п’ятниці Палата представників припиняє роботу на період до завершення виборів і відновить засідання вже в новому складі. Це голосування не є кінцевим кроком ратифікації. Для завершення процедури повинна проголосувати верхня палата (Сенат), після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королеві Нідерландів і відправляються до Брюсселя.
У виданні зазначають, що зараз у Сенаті є більшість голосів за підписання Угоди про асоціацію з Україною, і на весняних виборах його склад не буде змінюватися. До слова, після цього депутати відмовилися зобов’язати Україну підписати додатковий політичний документ, що стосується Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні буде дуже складно повернути території, втрачені за 11 років війни з Росією, зокрема Крим. Про це він сказав під час розмови з журналістами, передають Патріоти України. У відповідь на запитання, чи досі вва...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.04.25 орієнтовно склали: