Про це заявила редакційна колегія агентства Bloomberg, зазначають Патріоти України.
Переговори по Сирії застопорилися і, схоже, залишаться в цьому стані. Однак поки вони тривали, російські бомбардувальники допомогли Башару Асаду зміцнитися і переломити хід війни на свою користь. «Більш того, дозволяючи Асаду і Путіну використовувати дипломатію як ширму для бомбардувань, США і їх союзники легітимізували і навіть допомогли російській кампанії. Цьому треба покласти край», - зазначає видання.
Перш за все, не потрібно відновлювати переговори в кінці місяця, як планувалося раніше. Редактори вважають, що переговори не можна відновлювати до тих пір, поки урядові війська не пропустять гуманітарні конвої до мільйона сирійців, які живуть на територіях під контролем повстанців.
Путін і Асад, скоріше за все, не погодяться на це, як не погодяться припинити використовувати касетні бомби. Але плани Путіна в Сирії вже відомі: він не збирався боротися з ІДІЛ, він не збирається виконувати зобов'язання, взяті на переговорах. Він збирається лише підтримувати Асада і допомогти йому знищити всіх до єдиного повстанців, які могли б підключитися до переговорів, переконана редколегія Bloomberg. «Але коли проти Асада виступатимуть тільки ІДІЛ і Нусра, що належить Аль-Каїді, вести переговори буде ні з ким», - попереджають аналітики.
В результаті Асад зміцниться, до жертв серед мирного населення додасться ще кілька тисяч, а до мігрантів, які тепер товпляться біля турецьких кордонів, - десятки тисяч. За прогнозами влади Туреччини, в країну може прибути ще 600 тис біженців, пише редколегія.
На її думку, навіть якщо Захід погодиться прийняти ці умови заради миру в Сирії, йому потім доведеться вирішувати кризу мігрантів - вони не захочуть повертатися в країну, контрольовану Асадом. А ті повстанці, хто вижив, скоріше за все, приєднаються до тих же ІДІЛ і Аль-Каїді як єдиної альтернативи.
Путін готовий використовувати армію в Сирії в повному масштабі, і він має рацію, коли говорить, що від цього залежить результат справи. А США до цього готові набагато менше. «США повинні змінити шлях надання допомоги повстанцям таким чином, щоб переговори для Путіна і Асада стали привабливими», - вважають у Bloomberg.
«... Представники адміністрації повинні пам'ятати, що дипломатія не гарантує вирішення, і відкликати її, коли інші прикривають дипломатією війну», - роблять висновок в редакції.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...