
Шахтарям, які залишилися на окупованій Росією території Донбасу, затримують зарплати і загрожують арештами. Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп, координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
Так, на шахті "Іловайська" в Харцизьку, заборгованість по заробітній платі становить 2 місяці, середня зарплата знаходиться на рівні 10-12 тис. руб. В результаті різкого зниження зарплати в колі працівників погіршуються соціальні настрої і ініціюються вимоги до профспілки по підвищенню зарплати по курсу рубля до гривні.
"У той же час, через побоювання арешту з боку силових структур "ДНР" (зокрема, співробітники "МГБ ДНР" на підприємстві залякують невдоволених працівників примусовими роботами в прифронтовій смузі), працівники профспілки ніяких заходів щодо захисту інтересів працівників не здійснюють" , - йдеться в повідомленні.
Тим часом на шахті "Шахтарська-Глибока" в Шахтарську заборгованість по виплатах зарплати спостерігається з 2014 року, при цьому на підприємстві постійно тривають скорочення.
"Кожен місяць 10% працівників перебувають у примусових відпустках і отримують стабільну оплату 2/3 тарифної ставки. Середня заробітна плата на шахті становить 15-17 тис. руб. Шахта здійснює щодобовий видобуток вугілля марки "А" обсягом близько 1100 тонн", - повідомляє Тимчук.
З'ясувалося також, що на шахті є проблеми через відсутність лісоматеріалів і запчастин.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...