Там, де кликали "русский мир": Стало відомо, що діється на шахтах Донбасу

Шахтарі Донбасу сидять без зарплати, до того ж їм постійно погрожують звільненнями і примусовими роботами в прифронтовій смузі.

Шахтарі Донбасу. Фото: glavnoe.

Шахтарям, які залишилися на окупованій Росією території Донбасу, затримують зарплати і загрожують арештами. Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп, координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

Так, на шахті "Іловайська" в Харцизьку, заборгованість по заробітній платі становить 2 місяці, середня зарплата знаходиться на рівні 10-12 тис. руб. В результаті різкого зниження зарплати в колі працівників погіршуються соціальні настрої і ініціюються вимоги до профспілки по підвищенню зарплати по курсу рубля до гривні.

"У той же час, через побоювання арешту з боку силових структур "ДНР" (зокрема, співробітники "МГБ ДНР" на підприємстві залякують невдоволених працівників примусовими роботами в прифронтовій смузі), працівники профспілки ніяких заходів щодо захисту інтересів працівників не здійснюють" , - йдеться в повідомленні.

Тим часом на шахті "Шахтарська-Глибока" в Шахтарську заборгованість по виплатах зарплати спостерігається з 2014 року, при цьому на підприємстві постійно тривають скорочення.

"Кожен місяць 10% працівників перебувають у примусових відпустках і отримують стабільну оплату 2/3 тарифної ставки. Середня заробітна плата на шахті становить 15-17 тис. руб. Шахта здійснює щодобовий видобуток вугілля марки "А" обсягом близько 1100 тонн", - повідомляє Тимчук.

З'ясувалося також, що на шахті є проблеми через відсутність лісоматеріалів і запчастин.

На концерті Кобзона тримається пристойний аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 травня

субота, 10 травень 2025, 7:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.05.25 орієнтовно склали:

Управа на Орбана і його вето: ЄС має план на випадок блокування вступу України - Каллас

субота, 10 травень 2025, 7:26

Верховна представниця ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Кая Каллас 9 травня у Львові заявила, що Європейський Союз має альтернативні сценарії на випадок, якщо Угорщина не зніме вето на початок переговорів про вступ України, передають Патріоти ...