У ЄС незадоволені поправками Порошенка в антикорупційному законі

Ян Томбіньський назвав поправки до закону "Про прокуратуру" такими, що підривають зусилля країни в боротьбі з корупцією.

Ян Томбіньський. Фото:dt.ua

Глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбіньський стурбований поправками, які запропоновані президентом України Петром Порошенком до внесення в закон України "Про прокуратуру", вважаючи їх такими, що підривають зусилля країни в боротьбі з корупцією. Відповідна заява розміщена на сторінці Представництва ЄС в Україні в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"Я стурбований змінами, які пропонують внести до закону" Про прокуратуру ", які загрожують незалежності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури через надання занадто великого обсягу дискреційної влади генеральному прокурору", - йдеться в заяві.

Разом з тим Томбіньський висловив задоволення від роботи Верховної Ради над іншими документами "безвізового пакету", які, на його думку, відповідають стандартам ЄС.

"Я вітаю роботу, яка ведеться на поточному тижні у Верховній раді щодо важливого антикорупційного законодавства, яке також є частиною зобов'язань України, що стосуються візової лібералізації. Проекти законів про виявлення, розшук і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, і про арешт майна і інститут спеціальної конфіскації відповідають стандартам ЄС", - зазначив Томбіньський.

Чомусь не хочуть помирати за Вєлічіє путіна: Вбивці, грабіжники, наркоторговці: з полігону біля Ростова-на-Дону втекла група росіян, яких мали відправити на війну

вівторок, 13 травень 2025, 19:00

З полігону поблизу Ростова-на-Дону (РФ) втекла група росіян, яких повинні були відправити на війну в Україну. Йдеться про 10 осіб, серед яких вбивці, грабіжники та інші злочинці.Про це йдеться в Telegram-каналі керівника "Центру вивчення окупації", кол...

"Згадайте, як підписувався "Мінськ-2": Жданов розтлумачив мету Путіна на перемовинах у Стамбулі

вівторок, 13 травень 2025, 18:33

Переговори України і Росії можуть відбутися 15 травня у Стамбулі (Туреччина). Однак їм має передувати ухвалення 30-денного припинення вогню, яке запропонувала Україна, ЄС та США. Китай підтримує ініціативу, втім Росія наразі не погоджується. Володимир ...