У Кремлі ламають голову: Стало відомо про проблему Путіна напередодні президентських виборів 2018 року

Політтехнологи безуспішно працюють над вибором "переможного" образу для Путіна.

В.Путін. Фото: YouTube.

Кремль поки не може придумати образ майбутнього Росії, з яким Володимир Путін міг би піти на вибори президента в 2018 році. Про це повідомляють "Ведомости", передають Патріоти України.

За словами людей, близьких до адміністрації російського президента, робота в цьому напрямку йде "бурхливо" і "складно". Зокрема, з цього питання пройшло більше десятка нарад.

У Кремлі вже змінили кілька кураторів, які повинні були придумати образ майбутнього для кампанії Путіна. При цьому розробка цього питання може бути нескінченною.

"Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був "ворожий Обама", потім з'явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. У якийсь момент це зупиниться, щоб все перетворити в програму", - заявило одне з близьких до адміністрації російського президента джерел.

За попередньою інформацією, відповідний образ майбутнього повинен бути готовий до кінця вересня або ж ближче до початку кампанії в грудні.

Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

субота, 21 вересень 2019, 16:00

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадсь...

"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

субота, 21 вересень 2019, 15:28

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті. Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін...