У Кремлі ламають голову: Стало відомо про проблему Путіна напередодні президентських виборів 2018 року

Політтехнологи безуспішно працюють над вибором "переможного" образу для Путіна.

В.Путін. Фото: YouTube.

Кремль поки не може придумати образ майбутнього Росії, з яким Володимир Путін міг би піти на вибори президента в 2018 році. Про це повідомляють "Ведомости", передають Патріоти України.

За словами людей, близьких до адміністрації російського президента, робота в цьому напрямку йде "бурхливо" і "складно". Зокрема, з цього питання пройшло більше десятка нарад.

У Кремлі вже змінили кілька кураторів, які повинні були придумати образ майбутнього для кампанії Путіна. При цьому розробка цього питання може бути нескінченною.

"Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був "ворожий Обама", потім з'явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. У якийсь момент це зупиниться, щоб все перетворити в програму", - заявило одне з близьких до адміністрації російського президента джерел.

За попередньою інформацією, відповідний образ майбутнього повинен бути готовий до кінця вересня або ж ближче до початку кампанії в грудні.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...