У Кремлі ламають голову: Стало відомо про проблему Путіна напередодні президентських виборів 2018 року

Політтехнологи безуспішно працюють над вибором "переможного" образу для Путіна.

В.Путін. Фото: YouTube.

Кремль поки не може придумати образ майбутнього Росії, з яким Володимир Путін міг би піти на вибори президента в 2018 році. Про це повідомляють "Ведомости", передають Патріоти України.

За словами людей, близьких до адміністрації російського президента, робота в цьому напрямку йде "бурхливо" і "складно". Зокрема, з цього питання пройшло більше десятка нарад.

У Кремлі вже змінили кілька кураторів, які повинні були придумати образ майбутнього для кампанії Путіна. При цьому розробка цього питання може бути нескінченною.

"Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був "ворожий Обама", потім з'явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. У якийсь момент це зупиниться, щоб все перетворити в програму", - заявило одне з близьких до адміністрації російського президента джерел.

За попередньою інформацією, відповідний образ майбутнього повинен бути готовий до кінця вересня або ж ближче до початку кампанії в грудні.

ССО знищили цінний ворожий радіолокаційний комплекс (відео)

четвер, 23 березень 2023, 19:40

Сили спеціальних операцій знищили на Донецькому напрямку ворожий радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби 1Л220 "Зоопарк-2". Як повідомляє командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України у Facebook, оператори ССО продовжують пол...

Натякнув, що їх чекає?: Медведєв зачитав чиновникам оборонпрому телеграму Сталіна

четвер, 23 березень 2023, 19:29

Опальний заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв зачитав директорам оборонних підприємств телеграму диктатора Йосипа Сталіна. Фрагмент скандального виступу сам Медведєв опублікував у Телеграм-каналі, зазначивши, що цей лист він озвучив на засіданні...