У 2016 році було проведено дослідження, опубліковане в журналі Journal of Memory and Language, де лінгвіст Мелісса Басе-Берк і її колеги виявили, що краще слухати нові звуки тихо, а не вимовляти їх самим, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
В одному з досліджень лінгвісти виявили, що люди, які робили перерви у вивченні нових звуків, засвоювали інформацію точно так же, як і ті, хто не робив ніяких перерв, до того часу, поки ці звуки продовжували грати у фоновому режимі.
Фахівці навчали дві групи людей, щоб відрізнити різні звуки. Так, хінді має звуки «р» і «б» і третій звук, який англійці можуть помилково прийняти за «б». Одна група практикували це відокремлено, повторюючи звуки одну годину на день, а протягом двох днів.
Інша група чергувалася між 10 хвилинами навчання і 10 хвилинами «відволікаючого» завдання, що вимагає зіставлення символів на аркуші, в той час як звуки продовжували грати у фоновому режимі. Примітно, що група, яка переключалася між завданнями, вивчила звуки точно так же, як і ті, що зосередилися на завданні без перерв.
Лінгвіст з Університету Орегона і співавтор дослідження Мелісса Басе-Берк каже: «У нашому мозку щось відбувається, що дозволяє скористатися речами, на які ви вже звернули увагу. Наш мозок продовжує звертати на них увагу, навіть тоді, коли ви зосереджені на чомусь ще».
Несанкціоноване втручання у роботу газового лічильника тягне за собою серйозні наслідки. Зокрема, штраф, який може перевищити 70 тис. грн. Про це повідомляє "ГазПравда".передають Патріоти України. Автори матеріалу зазначають, що йдеться про випадки, ко...
У Києві на Майдані Незалежності жінка пошкодила прапори та фотографії загиблих захисників. Її вже затримала поліція, а КМДА пообіцяла посилити охорону біля меморіалу, передають Патріоти України. Увечері поширилось відео, як біля меморіалу чоловік затри...