У 2016 році було проведено дослідження, опубліковане в журналі Journal of Memory and Language, де лінгвіст Мелісса Басе-Берк і її колеги виявили, що краще слухати нові звуки тихо, а не вимовляти їх самим, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
В одному з досліджень лінгвісти виявили, що люди, які робили перерви у вивченні нових звуків, засвоювали інформацію точно так же, як і ті, хто не робив ніяких перерв, до того часу, поки ці звуки продовжували грати у фоновому режимі.
Фахівці навчали дві групи людей, щоб відрізнити різні звуки. Так, хінді має звуки «р» і «б» і третій звук, який англійці можуть помилково прийняти за «б». Одна група практикували це відокремлено, повторюючи звуки одну годину на день, а протягом двох днів.
Інша група чергувалася між 10 хвилинами навчання і 10 хвилинами «відволікаючого» завдання, що вимагає зіставлення символів на аркуші, в той час як звуки продовжували грати у фоновому режимі. Примітно, що група, яка переключалася між завданнями, вивчила звуки точно так же, як і ті, що зосередилися на завданні без перерв.
Лінгвіст з Університету Орегона і співавтор дослідження Мелісса Басе-Берк каже: «У нашому мозку щось відбувається, що дозволяє скористатися речами, на які ви вже звернули увагу. Наш мозок продовжує звертати на них увагу, навіть тоді, коли ви зосереджені на чомусь ще».
Один з найвідоміших механіків на Youtube Скотті Кілмер закликав водіїв захистити компонент автомобіля, який найчастіше викрадають та заміна якого може коштувати космічних грошей, передають Патріоти України з посиланням на Express. Попри те, що сучасні ...
Міністр енергетики та вугільної промисловості України у 2014-2016 роках, а також підозрюваний у гучній «вугільній справі» Володимир Демчишин розлучився з дружиною Уляною. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані судового реєстру. У лип...