Хіти тижня. Комусь видасться неочікуваним: Назвали найбільш комфортне місто України

Столичний Київ з культуро-туристичними Львовом та Одесою знов поступились науково-промисловому центру

Перше місце у щорічному рейтингу комфортності міст України посів Харків. Відповідний список опублікував журнал "Фокус", зазначають Патріоти України.

Оцінювали всі обласні центри України, за винятком окупованих Донецька, Луганська, а також Севастополя і адміністративного центру анексованого Криму - Сімферополя. Рейтинг складали за такими характеристиками: зарплата і ціни, освіта і робота, діяльність мерії, транспорт та інфраструктура, екологія, безпека, можливості для бізнесу.

Харків набрав 67,1 балів із 100 можливих. В п'ятірку найкомфортніших міст України також входять Вінниця (61,5), Київ (55,9), Львів (55,8) і Одеса (52,5). Дехто додає, якщо поєднати сильні сторони Харкова та комунальників довоєнного Донецька, то було б просто супермісто не тільки в масштабах України.

Справжня "любов" до "республік": У "ДНР" руйнують хрести на могилах путінських "гібридів"

вівторок, 17 липень 2018, 12:43

Навряд чи російським пропагандистам вдасться багато кого переконати, що винні "ДРГ хунти". У "недореспубліці" почастішали випадки вандалізму, передають Патріоти України.

"Відходять титани...": Помер народний артист України (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 11:54

Як розповіли колеги Суслікова, серце артиста перестало битися вночі 16 липня. "Пішов з життя Народний артист України, почесний громадянин міста Ужгород Михайло Сусліков. Співчуваємо рідним та близьким. Його життя нерозривно пов'язане з ансамблем "Юніст...