Хіти тижня. Комусь видасться неочікуваним: Назвали найбільш комфортне місто України

Столичний Київ з культуро-туристичними Львовом та Одесою знов поступились науково-промисловому центру

Перше місце у щорічному рейтингу комфортності міст України посів Харків. Відповідний список опублікував журнал "Фокус", зазначають Патріоти України.

Оцінювали всі обласні центри України, за винятком окупованих Донецька, Луганська, а також Севастополя і адміністративного центру анексованого Криму - Сімферополя. Рейтинг складали за такими характеристиками: зарплата і ціни, освіта і робота, діяльність мерії, транспорт та інфраструктура, екологія, безпека, можливості для бізнесу.

Харків набрав 67,1 балів із 100 можливих. В п'ятірку найкомфортніших міст України також входять Вінниця (61,5), Київ (55,9), Львів (55,8) і Одеса (52,5). Дехто додає, якщо поєднати сильні сторони Харкова та комунальників довоєнного Донецька, то було б просто супермісто не тільки в масштабах України.

Хіти тижня. "Зачетные сапожки": Дружина Луценка прийшла на роботу в дорогому взутті (фото)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 4:00

Журналістка зауважила, що політик прийшла у Верховну Раду в червоних чоботах відомого бренду Yves Saint Laurent. Народна депутатка України, представниця президента у Верховній Раді та дружина генпрокурора Ірина Луценко прийшла до парламенту в дорогих ч...

Хіти тижня. У мережі вибухнув скандал навколо "золотого" дитячого садка у Києві

п’ятниця, 16 листопад 2018, 3:00

Українська журналістка Христина Бондаренко розповіла, що її дитині відмовили в навчанні у київському дитячому садку №30, куди вона ходить, а також розкрила схему заробітку на дітях. "Мій садок державний. Ну, як державний. Насправді не зовсім. За перебу...