Хіти тижня. "Тепер вас у Росії всі ненавидять": Кремлівський пропагандист грубо відреагував на звістку про покращення стану Скрипаля

Дмитро Смирнов намагається переконати читачів, що "новий виток холодної війни" почався не через злочини російської влади, а через... їхню жертву.

Дмитро Смирнов вважає, що Сергій Скрипаль сам винен? Ілюстрація: соцмережі.

Російський пропагандист Дмитро Смирнов грубими висловлюваннями прокоментував новину про покращення стану здоров’я отруєного колишнього розвідника Сергія Скрипаля. Про це свідчить допис пропагандиста у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначимо, що раніше стало відомо про те, що Сергій Скрипаль більше не перебуває у критичному стані. "Скрипаль більше не в критичному стані", – повідомляють нам з Туманного Альбіону. Тобто ось він прийшов до тями і йому розповідають: "Ви в лікарні, з вами щось трапилося. Ви тільки не хвилюйтеся, все гараз. Хоча через вас почався новий виток холодної війни. Але ви не хвилюйтеся", – написав Смирнов.

Він також закликав читачів уявити, якою б була реакція Скрипаля на цю звістку. "Тепер вас у Росії ненавидять, в Англії бояться, а в інших країнах світу знущаються. Загалом ви тепер всюди вигнанець. Складно сказати, як вам жити далі. Чому ви зеленієте? Чому не дихаєте? Серце зупиняється? Ну ось, "Новічок" подіяв нарешті", – резюмував російський пропагандист.

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...

Будні "наддержави": Росіяни стали частіше помирати

вівторок, 20 серпень 2019, 0:21

Число померлих в Росії в першій половині 2019-го року перевищувало кількість народжених на 198,8 тисячі осіб. Природний спад населення Росії в січні-червні 2019 року пришвидшився. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України.