В України, можливо, є почуття провини по відношенню до кримських татар, оскільки влада протягом 23 років так і не ухвалила закон про визнання кримських татар корінним народом. Про це в інтерв'ю журналу "Новое время" сказала Джамала, зірка українського джазу та соулу, яка представить Україну на Євробаченні піснею про трагедію кримських татар. Про це розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За її словами, це невизнання позначалося навіть на побутовому рівні. Також вона зазначила, що її патріотизм по відношенню до Україні виник задовго до революцій. "Завжди було відчуття, що Крим - це частина України", - зазначила співачка.
Про пісню, з якою Джамала виступить на Євробаченні в Швеції, вона сказала, що дуже довго думала над назвою, перебирала величезну кількість варіантів. "Але кращого не знайшлося, бо 1944 - це точка відліку, коли моє життя змінилося назавжди", - підкреслила співачка.
(Близькі родичі Джамали були депортовані з Криму в 1944 році. Сама співачка народилася в Киргизії. Її сім'я повернулася в Крим на прикінці 80-х років).
Джамала розповіла, що не була в Криму вже півтора року, хоча ніхто їй туди їздити не забороняє. "Я не хочу випробовувати долю, бо ті люди, які зараз при владі, можуть використати мій приїзд в своїх цілях. Я не хочу давати їм такого приводу, хоча, думаю, вони чекають, щоб я приїхала. Мама і тато приїжджають в Київ, ми бачимося. Зараз мені кажуть, що в Криму з кожного кафе, з кожного куточка лунає моя пісня. Це така підтримка!", - підсумувала Джамала.
Головний тренер "Фенербахче" Жозе Моурінью отримав дискваліфікацію на три матчі за підсумками скандального інциденту з головним тренером "Галатасарая" Оканом Буруком, який стався після чвертьфінального поєдинку Кубка Туреччини. Про це повідомляє журнал...
Після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, тисячі людей по всьому світу прийшли на допомогу нашій державі. Україна змогла швидко прийняти багато іноземних добровольців, серед яких і Масер Гіффорд. Про іноземного бійця, який зах...