У Тернопільській області поліція розслідує відразу дві кримінальні справи за побиття в школі. Учитель історії зі струсом мозку - в лікарні, а шкільний психолог з синцями розповідає деталі конфлікту. Що ж насправді сталося в навчальному закладі і хто буде відповідати за масову бійку - розбиралися кореспонденти Сегодня, передають Патріоти України.
Шкільний психолог Оксана Зіновіївна проводила бесіди з учнями, які побилися на перерві. Раптом до класу увійшов вчитель історії. Він почав виштовхувати 11-класників в коридор. Через мить психолог почула за дверима лайку.
"Я почула як пан Лотоцький ображає нецензурними словами дітей, дає стусана і виганяє з класу. Потім він зайшов в клас. Я вийшла, щоб подивитися на тих учнів - у відповідь почула лайливу образу. Почала виправдовуватися і почула стусани", - розповідає шкільний психолог Оксана Ковалисько.
Жінка стверджує - побив її вчитель історії. І Зіновія Теодозійовича сьогодні на роботі немає. Уже кілька днів чоловік знаходиться в лікарні в травматологічному відділенні з забоями.
За словами медиків, його стан зараз середньої тяжкості. У історика, говорить лікар, струс мозку і забої м'яких частин обличчя.
Учитель заявляє - після зауважень на адресу учнів - його під школою побив батько одного з них.
"Ні з того ні з сього, я ще хотів кілька слів сказати. Він під'їхав машиною. Все так швидко відбулося. У мене відразу запаморочення, кров пішла носом", - розповідає вчитель історії Зіновій Лотоцький.
На другий день після бійки учитель написав заяву в поліцію. У свою чергу, Оксана Зіновіївна стверджує - конфлікт почав саме її колега. І додає, учитель був п'яний.
Директор школи це заперечує. "Він сказав, що у нього тиск, тому обличчя було червоне", - запевняє директор школи Лариса Корнік.
Через бійку поліція відкрила одразу дві кримінальні справи. Заява про побиття написали обидва педагоги. Триває слідство. Винуватцю конфлікту загрожує до одного року виправних робіт.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...