Не довіз: На Рівненщині впіймали водія, який вивантажував львівське сміття (фото)

Автомобіль доставили на штрафмайданчик міста Дубно. За даним фактом відомості внесені в журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Фото:Прес-служба ГУ НП

У вівторок, 11 квітня, на звалищі міста Дубно на РІвненщині виявили вантажний автомобіль з львівським сміттям. Про це повідомили в прес-службі поліції, інформують Патріоти України.

"На місці події правоохоронці застали автомобіль "DAF" житомирської реєстрації з напівпричепом під час вивантаження відходів. Відповідно до транспортної накладної вантажівка з 45 метрами кубічними сміття курсувала зі Львова в Дніпро. За словами водія, 26-річного жителя Житомирщини, у авто виникли технічні несправності з коробкою передач, тому він змушений був заїхати на станцію технічного обслуговування, за якою знаходиться звалище", - сказано в повідомленні.

Автомобіль доставили на штрафмайданчик Дубно. За даним фактом відомості внесені в журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. За результатами перевірки буде прийматися відповідне процесуальне рішення.

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...