Поетичний батл: Путін "відповів" Порошенку за "немытую Россию" (відео)

Журналіст кремлівського пулу вирішив, що вождь всіх росіян відповів президенту України ще півроку тому, коли подав власну "інтерпретацію" Лєрмонтова.

П.Порошенко. Фото: РИА Новости.Російські пропагандисти у відповідь на уривок з Михайла Лермонтова, який вчора, 10 червня, прочитав Петро Порошенко на заході з приводу вступу в силу безвізу України з ЄС, оголосили, що Володимир Путін завчасно відповів українському президенту і "переміг" його . Про це йдеться в матеріалі пропагандиста з "КП" Дмитра Смірнова, повідомляють Патріоти України.

Він стверджує, що "як треба читати і розуміти Лермонтова, Путін показав Порошенко ще півроку тому" - під час зустрічі в Кремлі на зустрічі з учителями. За словами президента РФ, багато хто намагається не помічати другу частину вірша -

"Быть может, за хребтом Кавказа

Укроюсь от твоих вождей,

От их всевидящего глаза,

От их всеслышащих ушей",

яка, як чомусь вважає Путін, свідчить про вірність поета російської влади.

"Тобто виходить, що Путін "відповів" Порошенко задовго до того, як президент України відкрив томик Лермонтова, щоб повторити вірш перед виступом", - пише Смірнов.

Українці вказують на те, що в своїх міркуваннях Путін навіть неправильно процитував Лермонтова, приховавши слово "царів", а також на те, що Лермонтов мав на увазі саме те, що написав, без домислів.

У свою чергу російські коментатори наголошують на тому, що авторство Лермонтова на процитований вірш не доведене ( "Прощай, немита ..." - це фальшивка "під Лермонтова", "Починати треба з того, що авторство цього вірша у літературознавців викликає сумніви", "Нема автографа цього вірша, написаного рукою Лермонтова"), деякі росіяни вимагають розірвати дипломатичні відносини з Україною за "образу" ("Після таких фінтів - не поетичним поєдинки влаштовують, - а дипломатичні відносини розривають. Це фуфло посміло образити цілу країну, Велику Державу", "Відкликати посла з незалежної у відповідь на хамство її правителя"), більшість же просто опускаються до майданної лайки.

Колаборанти можуть не радіти: Загарбники на окупованих територіях забирають житло навіть у тих, хто взяв "паспорт" РФ, - ЦНС

середа, 28 лютий 2024, 6:50

Російські загарбники продовжують здійснювати рейди по підконтрольних їм населеним пунктам та визначають помешкання не лише такі, які не мають власника, але і які переоформленні відповідно до російського законодавства. Про це йдеться у повідомленні Цент...

"Я сиділа і запитувала себе": Нажахана жінка на 33-му тижні вагітності дізналася, що всередині неї росте не лише дитина (фото)

середа, 28 лютий 2024, 6:30

Молода мама розповіла, як під час вагітності дізналася, що всередині неї росте не лише дитина. У яєчнику жінки виявили ракову пухлину вагою 5 кг. Про це пише Daily Star, передають Патріоти України. . 28-річна Емілі Вайлс із Брісбена, Австралія, була на...