Виявлений 5 листопада 2015 року швидкий радіоімпульс за своїми характеристиками збігався з сигналами, вперше зареєстрованими в 2012 році і обробленими в травні і червні 2015 року за допомогою суперкомп'ютера, передають Патріоти України з посиланням на Lenta.ru.
Це може означати, що швидкий радіоімпульс (принаймні той, про який говориться в дослідженні) міг виникнути, наприклад, у результаті швидкого обертання нейтронної зірки, а не космічної катастрофи, як вважалося раніше.
У плани вчених входить визначення місця розташування джерел швидких радіоімпульсів, а також їх дослідження в декількох електромагнітних діапазонах. Для цього фахівці планують залучити колег з CHIME (Canadian Hydrogen Intensity Mapping Experiment).
Швидкий радіоімпульс являє собою одиничний сигнал з космосу тривалістю кілька мілісекунд. Енергія такого випромінювання порівнянна з тією, що випромінює в простір Сонце за мільйон років. Вчені розходяться в поясненні природи сигналів.
Ціни на вершкове масло в Україні зростають рекордними темпами. Вартість цього надзвичайно популярного серед українців продукту за рік зросла на третину – це максимальний за 10 років показник, передають Патріоти України. За даними ІНФАГРО, річна споживч...
У Черкасах чоловік не з'явився до територіального центру комплектування після отримання бойової повістки, бо йому так порадили колеги по роботі. Суд призначив обвинуваченому три роки в'язниці. Про це повідомляється у вироку Шполянського районного суду....