Виявлений 5 листопада 2015 року швидкий радіоімпульс за своїми характеристиками збігався з сигналами, вперше зареєстрованими в 2012 році і обробленими в травні і червні 2015 року за допомогою суперкомп'ютера, передають Патріоти України з посиланням на Lenta.ru.
Це може означати, що швидкий радіоімпульс (принаймні той, про який говориться в дослідженні) міг виникнути, наприклад, у результаті швидкого обертання нейтронної зірки, а не космічної катастрофи, як вважалося раніше.
У плани вчених входить визначення місця розташування джерел швидких радіоімпульсів, а також їх дослідження в декількох електромагнітних діапазонах. Для цього фахівці планують залучити колег з CHIME (Canadian Hydrogen Intensity Mapping Experiment).
Швидкий радіоімпульс являє собою одиничний сигнал з космосу тривалістю кілька мілісекунд. Енергія такого випромінювання порівнянна з тією, що випромінює в простір Сонце за мільйон років. Вчені розходяться в поясненні природи сигналів.
Навіть якщо суд визнає мобілізацію незаконною, це не означає, що людину автоматично звільнять з військової служби. Верховний Суд підтвердив, що порушення процедури призову саме по собі не є підставою для звільнення військовослужбовця, передають Патріот...
Невеличка крамничка делікатесів у французьких Каннах опинилася у центрі уваги міжнародної преси через своє провокаційне найменування "Моя дружина — свиноматка". Попри скандал, власники не відмовляються від оригінальної ідеї й вимагають справедливості. ...