Супутник Сатурна набагато кращий в якості колонії, ніж Марс, - NASA

​На поверхні Титана - мінус 150 за Цельсієм, йдуть метанові дощі, а в вуглеводневі моря течуть метанові річки. Проте атмосфера на супутнику Сатурна на 95% складається з азоту і потужне магнітне поле, що дозволяють людям вижити на поверхні.

Супутник Сатурна Титан, сфотографований апаратом «Кассіні». Фото: ИноСМИ.

Імовірно дуже вдале для колонізації небесне тіло в Сонячній системі - зовсім не Марс, про який всі говорять, а супутник Сатурна Титан, незважаючи на те, що з нинішнім рівнем технологій переліт туди займе до семи років. Про це йдеться в статті Scientific American, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У NASA вважають, що Меркурій - найближча до Сонця планета, непридатна для колонізації через інтенсивну радіації і величезні перепади температур на поверхні. Друга від світила планета, Венера, також не дуже підходить для колонізації через високий атмосферний тиск, який майже в сто разів перевищує земний, і температура - під 500 градусів Цельсія. Марс вченим не подобається через розріджену атмосферу, високий рівень радіації та обмежені природні ресурси.

"Ідея людської колонії на супутнику Сатурна Титані може виглядати божевільною, так як температура на його поверхні - близько 150* С нижче нуля, йдуть метанові дощі, а в вуглеводневі моря течуть метанові річки. Проте Титан, може так статися, буде єдиним місцем у Сонячній системі, де є сенс звести постійне і автономне людське житло", - стверджує планетолог NASA Аманда Хендрікс.

Титан є найбільшим з 62 відомих супутників Сатурна, який майже в 1,5 рази перевищує Місяць в діаметрі і вдвічі по масі. Атмосфера на супутнику Сатурна на 95% складається з азоту. Такий шар азоту на газовому гіганті, а також потужне магнітне поле, дозволять людям вижити на поверхні, тому що не пропустять туди космічну радіацію, вважають вчені.

Так як атмосферний тиск на "землі" Титана всього в 1,5 рази вище, ніж на нашій планеті, люди зможуть ходити там в спрощених скафандрах. "Резидентам не знадобляться костюми від надлишкового тиску - тільки теплий одяг і респіратори", - вважають в NASA.

Житло люди зможуть побудувати з пластику, для виробництва якого на планеті "необмежені ресурси" матеріалів. Також будинки можна буде звести з багатошарових і гнучких герметичних конструкцій, наповнених теплим киснем або азотом. Це, на думку експертів, дозволить побудувати "величезні приміщення".

За словами Хендрікс, запаси вуглеводнів і водяного льоду в глибинах Титана забезпечать колонізаторам компоненти для ракетного палива.

"Тітанійці не зобов'язані будуть проводити весь час під замком. Рекреаційні можливості на Титані унікальні. Наприклад, ви зможете літати. Слабка гравітація, приблизно як на Місяці, в комбінації з щільною атмосферою, дозволять людям літати з механічними крилами на спині. А якщо крила зламаються, можна не переживати, тому що падіння буде м'яким ", - відзначають дослідники.

"Швидка" більше не везтиме українців до найближчої лікарні: Як змінили правила транспортування пацієнтів

п’ятниця, 22 листопад 2024, 6:22

За новими правилами бригади екстреної медичної допомоги доставлятимуть пацієнтів з інфарктами, інсультами та іншими критичними станами до профільних медичних закладів, передають Патріоти України. Як повідомили на сайті МОЗ, з січня 2025 року бригади шв...

Віддав життя за Україну: На Херсонщині загинув 24-річний грузинський доброволець Леван Лохішвілі

четвер, 21 листопад 2024, 22:55

На війні проти російських бойовиків загинув грузинський доброволець - 24-річний Леван Лохішвілі. Про це повідомляє Ехо Кавказа, передають Патріоти України. Зазначається, що захисник загинув 19 листопада у Херсонській області внаслідок вибуху саморобног...