У Росії суд видворив з країни хвору українську пенсіонерку, яка не може самостійно пересуватися (відео)

Жінка вже й не сподівалася, що зможе повернутися на Батьківщину.

Скрін відео

Суд у РФ постановив виселити українку Лідію Тарасевич, після того, як померла дочка пенсіонерки, з якою вона і жила. Жінка, в якої проблеми зі здоров'ям, подолала надскладну дорогу на Батьківщину. Рідних, які можуть подбати про бабусю, в Україні немає.Про це йдеться на сайті каналу 24, передають Патріоти України.

Російсько-український кордон 86-річній Лідії Тарасевич допоміг перейти випадковий перехожий. Жінка вже й не думала, що зможе повернутися на Батьківщину.

Старенька не може самотужки пересуватися і піклуватися про себе. Аби потрапити на швидку, потрібні великі зусилля і допомога трьох людей.

Проте на важкий стан бабусі в Росії не зважали. Хвору жінку буквально витурили з території держави. Пенсіонерка була змушена подолати шлях з Калінінграда до Москви. А це понад тисячу кілометрів. А потім ще накружляти 700 кілометрів до українського кордону. Небайдужі українці в Росії зібрали гроші пенсіонерці на візок. В Україні виснажену жінку одразу відправляють до лікарні.

У Росії пояснили: жінку депортували, бо вона, мовляв, порушила термін перебування на їхній території.

В Україні у пані Лідії з рідних був лише син-інвалід, який фізично не міг піклуватися про матір. Тому декілька років тому старенька змушена була переїхати до доньки в Росію. А після її смерті для жінки почалося пекло.

Найближчі тижні пані Лідія проведе у лікарні. А далі соціальні служби влаштують її до інтернату.

"Укренерго" повідомляє про влучання ракет в енергетичні об’єкти - пошкоджено магістральні мережі та мережі обленерго

четвер, 21 вересень 2023, 11:22

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень об’єкти в західному та центральному регіонах, передають Патріоти України. Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго", було частково знеструмлено споживачів в Рівненській...

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...