Столична влада розглядає кілька варіантів, які спрямовані на вирішення проблеми з вивезенням і утилізацією побутових відходів. Про це заявив заступник Київського міського голови Петро Пантелєєв, передають Патріоти України з посиланням на Голос.
"Сьогодні ми розглядаємо кілька варіантів вирішення питання столичного сміття і його утилізації. Будівництво сміттєспалювального заводу в Деснянському районі залишається в об'єктиві, але в будь-якому випадку це буде обговорюватися з жителями району з цього питання. Паралельно ми проводимо переговори з урядом Японії щодо технологій, які дозволяють без шкоди навколишньому середовищу термічним шляхом утилізувати відходи. Додам, що проектом передбачається спалювання сміття Деснянського та частини Дніпровського районів Києва", - розповів столичний чиновник.
Крім того, за його словами, крім будівництва сміттєспалювального заводу в Деснянському районі, у столичної влади є ще декілька варіантів, які не тільки вирішать проблему з утилізацією нового сміття, а й спрямовані на вирішення проблем з уже існуючими звалищами.
"Крім того, ми розглядаємо ділянки для переробки сміття на Червонозоряному проспекті (проспект Валерія Лобановського), де є деякі потужності для цього. Розглядається варіант будівництва сміттєспалювального заводу на Правому березі в районі Полігону №1, де передбачена рекультивація, знищення існуючого і новоприбулого сміття. Так само розглядається виділення ділянки біля заводу "Енергія", де відходи будуть перероблятися і спалюватися. І ще один варіант, який залежить від позиції жителів, це Полігон №5 біля села Підгірці, де можна буде встановити сміттєпереробний завод, який також зможе рекультивувати існуюче і знищувати привізне сміття. Тим більше саме для цього полігону на ці цілі виділено значні кошти", - підкреслив Пантелєєв.
Чиновник додав, що на сьогоднішній день вартість одного сміттєспалювального заводу з обсягом переробки відходів з потужністю до 300 тис. тонн оцінюється "приблизно в 250-300 млн євро, а вартість переробних потужностей менше - від 10 до 100 млн євро".
"Все залежить від технології. В цілому на вирішення проблеми київського сміття знадобиться близько 600-700 млн євро", - резюмував Пантелєєв.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...