"Він дружив із його правою рукою": Відомий музичний критик розповів, як Медведєв обдурив Макаревича (відео)

Музиканта дуже ранив той факт, що люди, які підтримували його творчість, почали називати його "сволотою і зрадником батьківщини".
Андрій Макаревич. Фото: Фейсбук.

Лідер "Машини часу" Андрій Макаревич довго крутився в олігархічних колах і спілкувався з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, однак вони обдурили його очікування. Про це розповів музичний критик Артемій Троїцький в інтерв'ю Олексію Півоварову і Тихону Дзядко в програмі "На трьох", уточнивши, що після 2014 року відносини співака з російською елітою зійшли нанівець через розчарування, передають Патріоти України.

"На концерті Пола Маккартні я сидів в 11 ряду, а за мною в 10-му сиділи в рядок Батурина, Лужков, Макаревич і Путін. Така четвірка. Це було 15 років тому", – розповів він. За словами Троїцького, він питав у Макаревича, навіщо той крутиться з цими людьми, на що він щиро відповів: "Вони абсолютно нормальні хлопці".

"У Макаревича була така компанія. Його близьким другом був Аркадій Дворкович (російський чиновник. – Ред.). Я його бачив із Макаревичем всюди. Який був правою рукою Медведєва. А Медведєв тоді був президентом і з ним Макаревич теж спілкувався. Він приїжджав до Макаревича в Казань на фестиваль "Створення світу". Слова говорив на цьому рок-фестивалі", – зазначив критик.

Тоді Макаревич говорив, що Троїцький не знає всіх цих людей, а вони "нормальні хлопці, люблять ту ж музику і думають так само, як і ми". "Я не те щоб сильно вірив. Оскільки йдеться про 2010-2009 рік, можна було і повірити цьому. Виявилося, що хлопці насправді не зовсім такі, як ми. Точніше ми не зовсім такі, як вони. Думаю, що для Макаревича це предмет певних переживань, але я ним пишаюся. Він дійсно знайшов у собі моральні сили і знайшов в собі глибинні, але могутні резерви совісті, щоб відшаруватися від елітного шару і стати самим собою. Можу сказати, що в 2014 році це йому далося дуже важко" , – пояснив критик.

Він додав, що Макаревич дуже переживав не через те, що друзі з олігархічних кіл перестали дзвонити. Його ранив той факт, що люди, які підтримували його творчість, почали називати його "сволотою і зрадником батьківщини".

Хіти тижня. "Як шакалів в одну яму - і осиковий кілок": Мережу розбурхало відео трун і похорону "іхтамнєтів" у Росії

субота, 23 березень 2019, 11:00

На відео зняли десятки трун і свіжі могили російських найманців у Колпіно, що в Росії, які воювали в Сирії і на Донбасі, повідомляють Патріоти України. . "Місто Колпіно, СПБ, РФ. Привезли 10 іхтамнєтов - Сирія, Україна. Батьківщина тебе не кине синку!...

Жах та й годі: Через гангрену українець сам собі відрізав ногу, бо не міг заплатити лікарям (відео 12+)

субота, 23 березень 2019, 10:44

Людину вдалося врятувати завдяки сусідській собаці, котра принесла жахливу знахідку. Через скандальний випадок у лікарні зразу знайшлась можливість безкоштовно госпіталізувати нещасного. У місті Охтирка, що на Сумщині, 62-річний чоловік через фінансову...