Здаємо постіль: Еротичні кліпи нового глави "Укрзалізниці" підірвали мережу (відео)

Войцех Балчун відомий в Польщі як рок-музикант і засновник групи Chemia, в роликах якої знімаються оголені дівчата.

Войцех Балчун. Фото: 112.ua.

До того, як стати новим керівником "Укрзалізниці", Войцех Балчун прославився на Youtube відвертими відеокліпами, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Балчун відомий в Польщі. Він грає музику в стилі рок і співає англійською мовою. У 2013 році він заснував рок-групу Chemia. У роликах його групи часто знімаються оголені дівчата.

Відзначимо, що досвід менеджменту у скандального рокера теж є, деякий час він обіймав керівну посаду на польській залізниці PKP Cargo.

Як повідомляли Патріоти України, на засіданні Кабінету міністрів України 20 квітня Войцех Балчун був призначений на посаду голови "Укрзалізниці".

Переможець конкурсу на посаду гендиректора "Укрзалізниці" заявив про намір інвестувати в модернізацію рухомого складу та інфраструктури. Крім того, Балчун пообіцяв вивчити українську мову.

Відзначимо, що зарплата нового глави правління "Укрзалізниці" складе до $1,5 млн на рік.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...