Злитися корисно: Вчені назвали 5 переконливих причин (фото)

Під час нападів гніву і люті не можна придушувати емоції і ніяк не вихлюпувати свій гнів назовні - в цьому випадку ви в буквальному сенсі направляєте енергію всередину, на власне тіло.

Злитися корисно. Фото: NGNews.org.

Злість і гнів - вважаються виключно негативними емоціями, які не мають доброго впливу на людину. Однак медики запевняють, що іноді злитися можна і навіть потрібно і наводять 5 причин, які в цьому переконають, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Допомагає заспокоїтися

Коли організм відчуває стрес, людина починає злитися і сильніше хоче впоратися зі своїм негативним станом. Прояв гніву дає розрядку і дозволяє привести нерви в порядок.

Дозволяє визначити пріоритети

Гнів дозволяє визначити власні цінності і переконання. Людина сердиться, коли ситуація йдуть врозріз з її власними переконаннями. Ця реакція показує те, що нам дійсно важливо, і допомагає дотримуватися обраних принципів.

Допомагає рухатися до мети

Люди зляться, коли не отримують того, чого дійсно хочуть. Гнів показує, які цілі і завдання нам важливі. Він дає енергію, щоб подолати перешкоди і досягти бажаного.

Підвищує ефективність роботи

Іноді помірний прояв злості доречний в робочому процесі. Так ви даєте зрозуміти партнерам і колегам, що окремі проблеми важливіші або вимагають швидкого рішення.

Допомагає при переговорах

Агресивна позиція може бути вигідна при переговорах. Якщо ж ви впевнені у великій зацікавленості опонента, твердість і злість допоможуть домовитися про більш вигідні для вас умовах.

Галасливі сусіди: Дослідження показали, як це впливає на ваш організм

середа, 7 грудень 2022, 7:15

Життя поруч з галасливими, емоційними та водночас неуважними сусідами – це найгірше, що можна побажати кожному. Адже після складного робочого дня з чужим шумом на фоні розслабитись складно. Дослідники виявили, що шумні сусіди не лише погіршують якість ...

Бізнес-імперію Трампа американський суд визнав винною у шахрайстві

середа, 7 грудень 2022, 7:06

Суд присяжних Нью-Йорка визнав компанію Trump Organization 45-го президента винною в податкових злочинах, скоєних двома її колишніми працівниками – зокрема шахрайстві, змові, кримінальному податковому шахрайстві і фальсифікації ділової документації, по...