Такого ви більше ніде не побачите: Один день із життя тварин у Карпатах (відео)

Автори відео акцентують увагу на житті тварин, їх кількості та різноманітності видів.

Вовки у Карпатах. Фото: скріншот з відео.

У мережу виклали відеоролик про життя тварин у Національному природньому парку "Верховинський", що у горах Карпати. Відео під назвою "The beauty of Carpathian" завантажили на сторінці парку у мережі Facebook, передають Патріоти України.

На відео видно зачаровуючі пейзажі різних куточків Національного природнього парку "Верховинський". Він знаходиться у Карпатах на території Івано-Франківської області. Автори відео акцентують увагу на житті тварин, їх кількості та різноманітності видів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На українському Лукомор'ї з'явився вчений кіт, котрий дотримується Правил дорожнього руху (відео)

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:20

З розряду розповіли б - не повірив. А так є запис відеореєстратора. Ситуація мимоволі нагадала пушкінські рядки «У лукоморья дуб зеленый; Златая цепь на дубе том: И днем и ночью кот ученый Всё ходит по цепи кругом…». У Мелітополі помічений рудий красен...

А ви так вмієте? Люди, які знають, як креативно зніматися з статуями (фотофакти)

понеділок, 15 жовтень 2018, 0:20

У світі існує величезна кількість пам’яток історії та мистецтва різних розмірів, з різних матеріалів, присвячених різним людям і подіям або створених просто так. Люди здавна думали як біля них можна відзначитись. Люди здавна фотографувалися біля цих па...