
Напередодні повномасштабного вторгнення українські високопосадовці не вірили, що РФ може напасти, і думали, що Байден і Путін "розводять" Україну. Про це заявив відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон у проєкті Анни Севастьянової "Наодинці", передають Патріоти України.
Гордон вперше відверто пояснив, чому українців не попередили про початок повномасштабної війни заздалегідь. Журналіст зазначив, що ніхто з його знайомих у вищих колах влади не вірив у вторгнення.
"В те, що розпочнеться така повномасштабна війна, я не вірив, зовсім не вірив. По-перше, мене попереджали усі наші високопосадовці, що війни не буде, мене ж не попереджав Байден чи Джонсон, чи директор Мі-6, чи голова ЦРУ. Мені казали наші високопосадовці, що ніякої війни не буде. Що все це просто паніка. Я вам скажу більше, що мені казали там на горі. Казали, що Байден і Путін нас "розводять", а ніякої війни не буде", – каже Гордон.
Водночас журналіст зазначає, що всі його друзі і знайомі зі Сполучених Штатів казали прямо, що війна розпочнеться 24 лютого о 4-й ранку. За його інформацією, за 2 чи 3 тижні до початку війни в Києві з’явилися російські ДРГ, у яких були прізвища людей, яких треба було знищити або вкрасти.
"Серед цих прізвищ мені наші спецслужби показали моє прізвище, з моїми адресами, з моєю фотокарткою. В цих умовах мені порадили подбати про сім’ю", – підсумував Дмитро Гордон.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...