Українці зобов’язані сплатити податки за свої квартири до кінця серпня. Це стосується лише тих, хто отримав квитанцію з розміром податку і при цьому має житло, площа якого перевищує норму, передають Патріоти України.
Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. Норму при цьому встановлено законодавством. Щоправда, місцева влада має можливість "збільшити" норму (зменшувати її не можна). Граничний розмір "норми" на нерухомість складає:
Якщо нерухомість (наприклад, квартира) розділена між кількома власниками (чоловіком та дружиною), то норму 60 квадратів застосовують для кожного. Податок нараховується лише на "зайву" площу.
Розмір податку становить до 1,5% від мінімальної зарплати за минулий рік. Торік мінімалка була у розмірі 6700 грн (і не змінилася досі). Так, максимальна сума податку для "зайвої" площі становить 100,5 грн за квадратний метр.
Податок на нерухомість надходить до місцевих бюджетів. Для невеликих населених пунктів це може бути одним із основних джерел доходу. При цьому податок потрібно сплачувати за місцем реєстрації. Якщо ви володієте нерухомістю неповний рік, то потрібно платити тільки за ті місяці, коли вам належали квартира або будинок.
У Нацбанку мають намір працювати над тим, щоб різниця між готівковим та офіційним курсом долара не перевищувала 3%. Головне ж завдання регулятор бачить собі у забезпеченні стійкості гривні. Про це йдеться у Стратегії НБУ. За нею, рух до поступового осл...
Що було. Три роки тому в ці дні весь світ гадав, скільки годин протримається Україна. А Зеленський, Єрмак і офіс-менеджери переймалися тим, як «посадити Порошенка». Бо дуже кортіло. . А якщо самогубців, які підписалися б під очевидно незаконним рішення...