Здавна чи не найбільше народних повір’їв і прикмет пов’язували із від’їздом у далеку дорогу. Крім традиції "присісти на доріжку", є ще один дуже популярний забобон, згідно з яким не слід мити підлогу і підмітати три дні після від’їзду когось із членів родини, передають Патріоти України.
Основне значення повір'я зводиться до того, що з людиною у дорозі може трапитися якесь нещастя. Подорож може закінчитися серйозною ДТП чи катастрофою, людина може отримати травми, втратити багаж, гроші, тощо.
Найбільш фатальна версія повір’я стверджує, що подорожній може взагалі ніколи більше не повернутися додому.
Тож забобонні люди, проводжаючи члена родини у дорогу, не починають нагальних робіт в домі. Прибирати безпосередньо у день відправлення, або за кілька годин перед ним, також не варто.
У народі кажуть, що мити підлогу і прибирати не можна три дні. За іншою поширеною версією, прибирання слід починати, коли подорожній досягнув пункту призначення. Це саме стосувалося і проводів чоловіка у відрядження.
У прикмети є і позитивне значення. Якщо перед дорогою вимести і вимити сходи у під’їзді чи на ганку – подорож пройде легко і успішно.
Після проводів гостей не радили одразу приступати до миття підлоги – це може призвести до труднощів та невдач. Можна вимити посуд, сантехніку, прибрати взуття та килимок у передпокої, навести лад на вішалці з речами, зробити косметичне прибирання – покласти на місце книги, журнали, іграшки, полити квіти.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...