Багатьом у дитинстві говорили: "не смійся на ніч - вранці плакати будеш". Виявляється, це не просто народна приказка чи забобон, передають Патріоти України.
Спеціалісти, які вивчають проблеми сну, зауважують, що прикмета дійсно працює. Пов’язано це, перш за все, із нервовою системою. Психологи цілковито погоджуються з сомнологами, додаючи, що готуватися до сну слід завчасно і ретельно.
Пояснення дуже просте: сміх, як і будь-яка сильна емоція, викликає збудження нервової системи. Людина довго не зможе заснути, її турбуватимуть нав’язливі думки, а навіть якщо заснути і вдасться – є висока ймовірність того, що всю ніч будуть снитися кошмари.
Звісно, вранці ви почуватиметеся розбитими та кволими. З’явиться головний біль чи проблеми з тиском. Увага буде розсіяною, ви не зможете сконцентруватися на важливих питаннях, внаслідок чого можуть виникнути труднощі та проблеми.
Особливо не радять сміятися перед сном маленьким дітям. Вони мають вразливу нервову систему і їх режим сну може порушитися від найменших дрібниць. Саме тому дітям зазвичай просто необхідні вечірні ритуали – казка на ніч, колискова, тепла ванночка, улюблена іграшка.
Це стосується і дорослих. Перед сном краще уникати зайвих стресів. Відкладіть смартфон, не читайте новини. Прийміть ванну, з’їжте легку страву (це може бути яблуко або салат), послухайте спокійну музику. Якщо ви любите читати перед сном – оберіть цікаву і приємну історію, гостросюжетні триллери залиште на день.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...