А ви це знали? Чому не можна сміятися на ніч - прикмета дійсно працює

Багатьом у дитинстві говорили: "не смійся на ніч - вранці плакати будеш". Виявляється, це не просто народна приказка чи забобон, передають Патріоти України.

Спеціалісти, які вивчають проблеми сну, зауважують, що прикмета дійсно працює. Пов’язано це, перш за все, із нервовою системою. Психологи цілковито погоджуються з сомнологами, додаючи, що готуватися до сну слід завчасно і ретельно.

Пояснення дуже просте: сміх, як і будь-яка сильна емоція, викликає збудження нервової системи. Людина довго не зможе заснути, її турбуватимуть нав’язливі думки, а навіть якщо заснути і вдасться – є висока ймовірність того, що всю ніч будуть снитися кошмари.

Звісно, вранці ви почуватиметеся розбитими та кволими. З’явиться головний біль чи проблеми з тиском. Увага буде розсіяною, ви не зможете сконцентруватися на важливих питаннях, внаслідок чого можуть виникнути труднощі та проблеми.

Особливо не радять сміятися перед сном маленьким дітям. Вони мають вразливу нервову систему і їх режим сну може порушитися від найменших дрібниць. Саме тому дітям зазвичай просто необхідні вечірні ритуали – казка на ніч, колискова, тепла ванночка, улюблена іграшка.

Це стосується і дорослих. Перед сном краще уникати зайвих стресів. Відкладіть смартфон, не читайте новини. Прийміть ванну, з’їжте легку страву (це може бути яблуко або салат), послухайте спокійну музику. Якщо ви любите читати перед сном – оберіть цікаву і приємну історію, гостросюжетні триллери залиште на день.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...