Багато людей з дитинства звикли спати на животі, проте мало хто знає, що сон в такому положенні може привести до поганих наслідків для організму, передають Патріоти України.
Сон на животі - нестандартна поза для організму. Коли людина довго знаходиться в такому положенні, легені стискаються і не розкриваються повністю, як наслідок - в кров надходить мало кисню і навантаження на серце моментально збільшується. Також уві сні на животі зростає тиск на сечовий міхур, який змушує людину прокидатися через позиви в туалет.
Крім іншого, люди, сплячі на животі з подушкою під головою - страждають від навантаження на шийний і поперековий відділ хребта, що позначається на подальшому самопочутті в період неспання.
Для жінок, з причин фізіології, такий сон особливо небезпечний. По-перше тому, що тиск на груди порушує процес кровообігу і призводить до розвитку патологічних процесів. Однак постраждати можуть також внутрішні органи, наприклад, яєчники - тиск на них похитне здоров'я репродуктивних органів. І одне з найбільш хвилюючих питань - краса. Під час сну на животі, як правило, половина обличчя також знаходиться під тиском всієї голови, а це псує шкіру, викликає зморшки і призводить до заломів.
У тому випадку, якщо це ваша улюблена поза для сну, необов'язково відмовлятися від неї. Необхідно просто врахувати кілька важливих моментів.
Варто навчитися прибирати подушку з-під голови і класти її під живіт і стегна. Також необхідно згинати одну ногу в коліні. Такий стан спочатку здається незвичним, проте він дозволить спати на животі без шкоди для здоров'я і хребта. Подушка під животом знімає тиск на поперек і шию, розвантажуючи спину і оберігаючи організм від згубного впливу.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...