Витирати пил не любить ніхто. Скільки з ним не борись, все одно якась частина залишиться, ще частина здійметься у повітря та незабаром осяде знову, і при цьому можна добряче ним надихатись, передають Патріоти України.
Проте, як пише видання The Sun, досвідчені господині знають, як зробити цей процес ефективнішим. А на додачу запобігти швидкому скупченню часточок на очищеній поверхні знову.
Ось основні лайфхаки:
Ці поради допоможуть із щоденним прибиранням. А ось перелік лайфхаків для більш ретельного догляду за речами:
Як позбутись пилових кліщів?
Найбільшою небезпекою, яку становить пил, є пилові кліщі – мікроскопічні паразити, які живуть у запилених речах (килими, подушки, матраци), харчуються відмерлими часточками шкіри і можуть викликати різні хвороби аж до розвитку астми. Видаляти їх з домашнього текстилю можна регулярним пранням. Так, постіль рекомендується міняти не рідше разу на два тижні.
Окрім того, ці мікроорганізми люблять тепло і високу вологість, тож прохолода і помірно сухе повітря в домі в домі можуть допомогти боротись з ними. Також якщо ви чутливі до пилових кліщів, варто зменшити в домі кількість килимів.
А убивати пилових кліщів допомагає натуральна олія. Ви можете змішати кілька крапель олії з харчовою содою та посипати нею поверхні тканини, які були заражені пиловими кліщами. Цей засіб варто залишити на годину або й більше, а потім ретельно пропилососити оброблену річ.
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...