Витирати пил не любить ніхто. Скільки з ним не борись, все одно якась частина залишиться, ще частина здійметься у повітря та незабаром осяде знову, і при цьому можна добряче ним надихатись, передають Патріоти України.
Проте, як пише видання The Sun, досвідчені господині знають, як зробити цей процес ефективнішим. А на додачу запобігти швидкому скупченню часточок на очищеній поверхні знову.
Ось основні лайфхаки:
Ці поради допоможуть із щоденним прибиранням. А ось перелік лайфхаків для більш ретельного догляду за речами:
Як позбутись пилових кліщів?
Найбільшою небезпекою, яку становить пил, є пилові кліщі – мікроскопічні паразити, які живуть у запилених речах (килими, подушки, матраци), харчуються відмерлими часточками шкіри і можуть викликати різні хвороби аж до розвитку астми. Видаляти їх з домашнього текстилю можна регулярним пранням. Так, постіль рекомендується міняти не рідше разу на два тижні.
Окрім того, ці мікроорганізми люблять тепло і високу вологість, тож прохолода і помірно сухе повітря в домі в домі можуть допомогти боротись з ними. Також якщо ви чутливі до пилових кліщів, варто зменшити в домі кількість килимів.
А убивати пилових кліщів допомагає натуральна олія. Ви можете змішати кілька крапель олії з харчовою содою та посипати нею поверхні тканини, які були заражені пиловими кліщами. Цей засіб варто залишити на годину або й більше, а потім ретельно пропилососити оброблену річ.
Весна не за горами, тож зараз ідеальний час для садівників почати готувати добрива, які вони використовуватимуть, якщо хочуть, щоб їхні троянди красиво цвіли цього року, передають Патріоти України. Удобрювати троянди слід у березні, коли почнуть з’явля...
Згідно з даними Японського товариства з вивчення ожиріння, найменша ймовірність розвитку будь-яких хвороб у людини з індексом маси тіла 22. Нагадуємо, що індекс маси тіла розраховується як співвідношення ваги й зросту за формулою: вага (кг) поділена на...