На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передають Патріоти України..
На це запитання відповідати не обов’язково. Поліцейський не має права вимагати інформацію про ваше місце роботи, якщо не оформляє протокол або якщо ви не є свідком чи учасником правопорушення.
Це запитання є скоріше риторичним. Якщо водій дійсно порушив правила, патрульний повинен діяти згідно з законом: висунути обґрунтовану претензію, оформити протокол чи виписати штраф. За відсутності доказів водій має право ігнорувати подібні запитання.
Така вимога може бути законною, однак необхідно уточнити її причину. Якщо йдеться про огляд, поліцейський не має права торкатися ваших речей, а процедура не потребує присутності понятих чи складання протоколу. У разі обшуку обов’язково потрібні двоє понятих та оформлення відповідного документа. Водій має право знати причину перевірки та вимагати дотримання процедури.
Найкращий варіант у такій ситуації – спокійно заявити, що ви тверезі, і наполягати на офіційній перевірці. Якщо у патрульного є підозри, він зобов’язаний спочатку скласти протокол про відсторонення від керування транспортом, а потім провести тест. Будь-які неофіційні вимоги або пропозиції ви маєте право ігнорувати.
На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...
Почуття втоми може бути пов’язано з різними факторами, починаючи від поганого сну і закінчуючи проблемами психічного чи фізичного здоров’я, передають Патріоти України. Не дивно, що втома може негативно вплинути на ваше самопочуття та інші аспекти вашог...