Часто буває, що речі в шафі "задихаються" і починають неприємно пахнути. Вирішують цю проблему за допомогою звичайного мила. Цей предмет в якості освіжувача використовували ще наші бабусі, але він до сих пір не втратив своєї актуальності, передають Патріоти України.
Воно повинно бути з дуже сильним парфумерним запахом, тому господарське або дігтярне тут зовсім не підійде. Також можна виготовити ароматичне мило самостійно, додавши в покупний продукт ваші улюблені ефірні олії.
Щоб аромат у мила був насиченим, його необхідно звільнити від упаковки. А щоб брусок не забруднив одяг і білизну, його кладуть в спеціальний полотняний мішечок.
Зазвичай одного бруска буває недостатньо для цілого шафи, тому кладуть кілька штук – по одному на кожну полицю.
Маленька декоративна подушечка або мішечок з сушеними травами, пелюстками квітів і ароматичними маслами впоратися зі своїм завданням на ура.
Подушечки набивають різними корисними травами, забезпечуючи собі міцний і здоровий сон.
В якості наповнювача можна взяти:
Аромати можна підібрати в залежності від ваших цілей, наприклад, для постільної білизни підійдуть заспокійливі трави.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
Хоча кавуни можуть здаватися дуже схожими, вони ледь помітно відрізняються за зовнішнім виглядом, і саме ці деталі можуть розповісти вам найбільше. Солодкий кавун зазвичай має темно-зелену шкірку з чітко позначеними смужками. Якщо вона матова, а не бли...