Гречка неймовірно корисна, а крім цього смачна, якщо знати, як її готувати. Гречка запобігає утворенню жовчного каміння, знижує кров’яний тиск, зменшує ризики серцевих захворювань, а також раку грудей.
Склад цієї крупи багатий міддю, магнієм, клітковиною, марганцем, кальцієм, фосфором, залізом, цинком та селеном. У гречці немає цукру та холестерину, міститься безліч жирних кислот омега-3 та омега-6, амінокислот та білка.
Тепер з гречаної крупи готують не тільки каші, а й використовують у випічці, замінюючи цільзернове борошно. У гречці немає глютена — і це оптимальний варіант для багатьох людей, які страждають від його непереносимості. Салати, супи, другі страви – вибір насправді набагато більше, ніж ми звикли думати.
Звучить привабливо, чи не так? Зваріть гречану кашу, наріжте невеликими кубиками помідори та сир фета, а за бажання можна розбавити смак і оливками — так вийде навіть схоже на грецький салат, але набагато ситніший.
Різотто із гречки з грибами сподобається навіть гурманам. Чебрець і кокосове масло нададуть особливу пікантну нотку цій страві. З урахуванням того, що гречка та гриби готуються швидко — цей рецепт виручить, коли хочеться чогось смачного, а часу в обріз.
Гарбуз, нут, куркума і гречка – так виглядає незвичайне рагу, яке неймовірно корисне і поживне. Така страва позитивно позначиться і на імунній системі, а смакові рецептори безперечно будуть вам вдячні.
Зваріть трохи гречки і приготуйте салат з додаванням персиків, чорниці, гранату, руколи та волоських горіхів. Такий освіжаючий салат гарний як обідом, так і низькокалорійною вечерею.
Відмінний варіант для неквапливого сніданку у вихідний день. Гречана крупа, яйця, шпинат, волоські горіхи і дрібка мускатного горіха – така пікантна запіканка сподобається навіть гурманам.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...