Актуально не лише для жінок та дітей: Як захистити губи взимку від тріщин та подразнень

Догляд за губами – необхідна профілактика, щоб запобігти появі сухості й потрісканості.

Губи покриває тонка мембрана, тому вони такі ніжні й чутливі. І першими реагують на зміну температур.

Оскільки в мембрані немає сальних залоз, губи тріскаються і сохнуть. Вплив сонця влітку й суха погода взимку можуть посилити цю сухість.

Нижче поради, що допоможуть уникнути сухості й тріщин на губах у холодну пору року

Якісний бальзам або гігієнічна помада

Гігієнічна помада захищає шкіру від вітру й холоду, пом'якшує, живить. Бальзам захищає шкіру від вітру й холоду, загоює рани й тріщини, відновлює, зволожує, живить.

Інвестувати в такий засіб варто особливо важливо взимку, адже в теплі місяці можна обійтися без нього. Усе завдяки природній вологості. Під час вибору засобу треба враховувати, що не кожна формула живить губи. Деякі лише забезпечують фізичний захист від вітру, тому навряд допоможуть шкірі губ за сильних морозів.

Шукайте формули зі зволожувачами, як-от гіалуронова кислота й гліцерин. І пом'якшувачами, як-от олія ши або какао. Носіть із собою гігієнічну помаду або бальзам.

Уникайте зневоднення

Оскільки зневоднення також може спричинити потріскані губи, важливо переконатися, що ви п'єте достатню кількість води.

Зволожувач повітря вдома й на роботі

Використання внутрішніх систем опалення у приміщеннях висушує повітря, що може посилити сухість та потрісканість губ. У пригоді стануть зволожувачі повітря, які вважають ефективним інструментом для підтримання пружності шкіри протягом усього року.

Поставте пристрій поруч з ліжком перед тим, як заснути, або тримайте його на столі протягом дня, щоб забезпечити додаткове зволоження вашій шкірі.

Не облизувати губи на вулиці

Шкіра губ не має сальних залоз, тому завжди беззахисна. В опалюваному приміщенні, де сухе повітря, або на вулиці з'являється бажання облизати губи. Тобто зволожити їх. Коли ми це робимо, вони пересихають ще більше. З'являється відчуття стягнутості, лущення, мікротріщини. Тому не облизуйте губи й навчіть цього правила дітей.

Носіть із собою гігієнічну помаду або бальзам. Вони захистять губи від вітру й морозу, і позбавлять необхідності облизувати губи.

А ви це знали? Як зберігати банани, щоб не чорніли 15 днів - лайфхак

четвер, 30 березень 2023, 10:14

Стиглі банани, принесені з магазину, дуже швидко чорніють. Та є один секрет зберігання фруктів, який продовжить їхнє життя ще на 15 днів, передають Патріоти України. Зазвичай банани вдома всі кладуть на якусь полицю, або на стіл — у вазу з фруктами. Вп...

Тест по картинці: Оберіть конверт - і дізнайтеся послання від Всесвіту

четвер, 30 березень 2023, 9:10

У теперішній час важко бути впевненим у своїх діях. Якщо ви зараз не можете визначитися, що ж робити далі у житті, пропонуємо пройти простий психологічний тест. Оберіть конверт, який сподобався найбільше, та дізнайтеся, що ж для вас приготувала доля, п...