Ніщо так не пригнічує маленьких дослідників, як зневіра власних батьків у їх можливостях. Лише одна необережно кинута фраза може зіпсувати майбутнє і підірвати впевненість, передають Патріоти України.
”У тебе не вийде”- це не просто фраза, а цілий демотиватор, кожне слово викарбовує у дитини в підсвідомості страх чимось цікавитись і взагалі братися за будь-яку справу.
По-перше, у дітей ще не розвинене відчуття конструктивної критики. Якщо на вашу думку по якійсь причині дитина не впорається з “проблемою”, кращим рішенням буде пояснити той момент, який викликає занепокоєння у малечі і допомогти їй у цьому.
По-друге, основна мета батьків виховати і навчити дитину бути самостійною, сильною, пристосованою до реального життя. Зневіра у здібностях малюка породжує безпорадність, відсутність прагнути до будь-чого.
По-третє, критикуючи не вчинки, а саме дитину ви автоматично стаєте негативним персонажем для малюка. Приходить розуміння того, що батьки не підтримають у скрутний період, не оцінять, не зрозуміють, а лише дорікатимуть за невдачі підвищуючи голос.
Батьки завжди прагнуть для своєї дитини кращого, тому важливо вірити у своїх дітей, допомагати вірішувати проблеми, наголошуємо ДОПОМАГАТИ, а не вирішувати за них, і ні в якому разі не критикувати за невдачі. Той досвід, який дитина здобуває з вашою поміччю величезний вклад у майбутній розвиток повноцінної особистості.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...